RFCL در نظر دارد برای شروع تولید تجاری از 15 ژوئن

مرحله است که تمام مجموعه به صورت تجاری تولید کود در رمگوندم کود و مواد شیمیایی محدود (RFCL) از ژوئن 15, آزمایشی, پس از اتمام از قبل از راه اندازی این نسخهها کار میکند و آزمایشی اجرا تازگی نصب شده کارخانه با فن آوری های از دانمارک و ایتالیا برای تولید آمونیاک و اوره ،

هر چند RFCL در حال برنامه ریزی برای شروع تولید از 31 مارس آن به تعویق افتاد با توجه به این مستند از مارس 22. سنجش اهمیت کود برای کشاورزی, جامعه, اتحادیه, صفحه اصلی, وزارت, بودند معاف از RFCL از این مستند در ماه مارس و کارگردانی مقامات به سر دستور کار و راه اندازی این پروژه توسط پیوستن به شدت اجتماعی فاصله هنجارهای پوشیدن ماسک و استفاده از sanitisers ،

به طور مشابه دولت نیز بهآنها اجازه به RFCL برای اجرای این دستور با این نسخهها کار برای شروع تولید تجاری از کود برای دیدار با تقاضا از کشاورزان در طول متعاقب آن kharif فصل تحت نام تجاری ‘Kisan’ کود. این RFCL است که انتظار می رود برای تولید 12.7 لاخ متریک تن کود سالانه که از 6 lakhs متریک تن به خود اختصاص داده است به Telangana دولت است.

سرمایه گذاری مشترک

این RFCL گرفته شد تا به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک با ملی کودهای محدود (NFL) و مهندسین هند محدود (EIL) هر دو برگزاری 26 درصد سهام هر یک از این کود شرکت از هند (FCI) و Telangana دولت باید 11 درصد از سهام هر دولتی گاز هند محدود (گیل) صاحب 14.3 درصد و HTAS کنسرسیوم صاحب 11.7 % به اشتراک بگذارید.

این اتحادیه از دولت گرفته تا احیای بسته FCI واحد در رمگوندم به عنوان RFCL و ثبت آن در تاریخ 17 فوریه 2015 به عنوان یک گاز بر اساس اوره کارخانه تولید. سنگ تهداب برای احیای این کارخانه در برآورد هزینه ₹ 6,120 کرور بود گذاشته شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در آگوست 7, 2016.

گیاهی است که انتظار می رود برای تولید 3,850 متریک تن اوره و 2,200 متریک تن آمونیاک در روز است. این godowns به فروشگاه 20,000 تن آمونیاک و 40000 تن اوره در دست ساخت هستند. دولت تامین 40 مگاوات قدرت 0.5 tmc ft آب از Sripada Yellampalli پروژه و دو میلیون استاندارد متر مکعب در روز گاز از کیلوگرم حوضه.

پروتکل ایمنی

پس دولت سفارشات RFCL مدیر اجرایی راجان Thappar و مدیر کل Vijay Kumar بنگر و دیگر مقامات تا به حال تضمین ایمنی نیروی کار و کارکنان در حالی که تخلیه وظایف خود را با حفظ فاصله فیزیکی و پوشیدن ماسک و همچنین در حالی که راه اندازی کارخانه. این RFCL حدود 750 منظم کارکنان و دیگر 2,000 برون سپاری کارکنان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید