افزایش قیمت کالاهای اساسی بازدید مردم در مانیپور

مانیپور که دیده است هفت COVID-19 موارد وضعیتی وخیم تحت untrammelled افزایش قیمت با هیچ معامله گر و یا فروشگاه مواد غذایی مالک کشیده است. مقامات گفت که همه این هفت نفر قراردادی به این بیماری در خارج از دولت است. دو باید به طور کامل بهبود در حالی که باقی مانده در “شرایط فیزیکی خوبی”.

در پی گیر دولت خواسته بود قیمت تثبیت کمیته برای رفع این قیمت مصرف کننده اقلام است. این کمیته تا به حال بی درنگ آن را انجام داده اما آن را تا به حال تاثیر مورد نظر پس از معامله گران در حال نادیده گرفتن قیمت های جدید. دولت وعده داده است مناسب اقدام اگر مصرف کنندگان به ارمغان بیاورد overpricing به اطلاع مقامات.

L. Dhiren یک مصرف کننده گفت: “با وجود زمین برای افزایش قیمت. کامیون ها تنها وسیله حمل و نقل انواع کالا در آوردن همان نه به طور منظم. وجود زمان کمی برای مصرف کنندگان پس از حکومت نظامی و مستند در اثر هستند”.

چندین مغازه پاسداران می گویند که برخی از حمل و نقل در حال شارژ بیشتر گفت: رانندگان و صاحبان کامیون خواستار در نظر گرفتن وضعیت غیر طبیعی. Umabati یک صاحب مغازه در نزدیکی شهر ایمفال گفت که پشه کویل قاچاق از میانمار استفاده می شود به هزینه ₹30 یک بسته. اما امروز او است که فروش آن در ₹100 زیرا به اندازه کافی بسته نیست در آینده به عنوان مرز بین المللی مهر و موم شده است و پلیس و آسام تفنگ پرسنل در حال گشت زنی در مرز به بررسی تمام حرکات انسان.

یک بشقاب از 30 تخم مرغ آورده از ایالات جنوبی استفاده می شود به هزینه ₹160 در ایمفال. امروز آن است که به فروش می رسد در ₹200. یک کیلوگرم مرغ در دسترس بود در ₹150 اما به تازگی پیاده به ₹350. قیمت از آیتم های محبوب مانند ماهی و سیب زمینی و پیاز و شکر و عدس و دیگران بودند پیاده فراتر از دسترس مردم عادی. چندین مصرف کنندگان می گویند که آن را یک بار غیر قابل تحمل به عنوان نان روزانه برندگان و کارکنان شرکت های خصوصی شده اند قادر به دست آوردن هر چیزی برای ماه می باشد. بالا-تغذیه مانیپور برنج فروخته شده است در ₹55 کیلوگرم است.

مانیپور وزیر N. Biren گفت که با توجه به گرفتاری های مردم, دولت, توزیع برنج رایگان از هزینه. علاوه بر این مردم از کوه آوردن بازگشایی از سبزیجات آلی برای توزیع رایگان به ساکنان دره. با این حال دبیر کل J. Suresh ببو گفت: همه این سبزیجات باید سپرده به بانک مواد غذایی و اهدا کنندگان اجازه نداشتند به طور مستقیم به دست همان به ذینفع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید