ظهور زامبی Redcoats

در معکوس از هنر تقلید زندگی بازیگران و خدمه از Netflix جدید paranormal نشان می دهد Betaal شاهد واقعی داستان ترسناک در مجموعه. برای بسیاری از ساقه رژ لب من Burkha ستاره Aahana Kumra شد میزبان ناخواسته ‘مسافر’ wriggling داخل چشم او. “این واقعا نفرت انگیز” guffaws نویسنده و دستیار کارگردان پاتریک گراهام صحبت کردن در مورد worm آنها تعمید لویی. “Aahana باور نکردنی است و همه از جمله من بود به طور کامل freaked اما او فقط اهمیتی نمی دهند.”

خزنده-crawly انگل وجود این نویسنده بریتانیایی و مدیر صحبت به هندو در مورد دوم خود مبادرت به فوقالعاده برای جریان های غول پیکر Netflix بکشد. پس از Radhika Apte-starrer سادیستگراهام همیشه می خواستم برای ادامه کاوش فوقالعاده است. چرا که او آن را “من کمی ترسو وقتی که من بچه بودم و من یک بیت از یک تخیل بیش از حد فعال. ساخت ترسناک نشان می دهد یک راه پرداختن به آن است.” اگر تا کنون یک روح بودند در واقع خود را در حال حاضر گراهام است که خاص او بود هیجان زده اما او همچنین باید یک حمله قلبی.

Rise of the zombie Redcoats

کامل همکاری

برای Betaal – Red Chillies Entertainment, Blum خانه و SK تولید جهانی –انگلیسی صادرات مناسب پیدا همکاری مدیر در Nikhil Mahajan. هر دو وحشت علاقمندان مورد علاقه خود را انتخاب کنید به نظر می رسد George A. Romero را در سال 1978 کلاسیک Dawn of the Dead. “دو چیز بسیار دشوار است می گوید:” Mahajan. “یکی این است که مردم را به خنده و دیگر به آنها می ترسم.” بدیهی است که این دو تمایل نسبت به دومی و امید به طعمه جهانی احساس ترس با Betaal. نشان می دهد reinvents زامبی نوع با ایجاد یک موجود منحصر به فرد است که تساوی نشانه از Vikram Aur Betaal بر اساس Somdev Bhatt 11th قرن Betaal منچ ایرانی. در یک پیچ و تاب و هیولا در اینجا انگلیسی Redcoats که ظهور پس از چند دهه برای دفن شدن به جشن قربانیان unsuspecting. “من واقعا می خواستم به یک زامبی نشان می دهد و یا فیلم. من می خواستم برای دریافت کنید که از سیستم من” نشان می دهد گراهام که دیده است چند فیلم ترسناک شامل نازی جانوران ارواح. “من تا به حال این ایده برای یک مدت زمان طولانی در پشت سر من اما در یک نوع از jokey راه مانند ترسناک, کمدی.” حد عالی رساندن مفهوم زمان مقدار قابل توجهی از زمان در تحقیق حق و افسانه ها و اسطوره ها است که می تواند اقتباس را با توجه به زمان حاضر. “این نشان می دهد قرار بود یک دوره قطعه در سال 1857 با سرباز انگلیسی زامبی ها در برابر شورش از sepoys اما اجماع عمومی این بود که ما باید آن را در یک محیط معاصر می گوید:” گراهام که مشغول به کار در صنعت فیلم برای نزدیک به یک دهه است.

با آن ذاتا محلی محیط – شامل بی پروا صنعتگران و سیاستمداران در برابر یک روستای adivasis – Betaal ثابت به یک چالش برای گراهام بود که نگران فرهنگی تخصیص است. اما با دشمن مانند بریتانیا که پس از استعمار اثرات معطل در سراسر جهان نشان می دهد که به احتمال زیاد به طنین انداز با بسیاری از فرهنگ ها. Betaal معاملات نیز با موضوعات جهانی – بهره برداری از جهان طبیعی و مخمصه محروم. اما هر دو مدیران اصرار دارند که این سری است که به طور کامل ساخته و پرداخته گراهام overzealous تخیل. “هنگامی که شما نشان می دهد که شرایط و زمینه به نظر می رسد بسیار واقعی اما آن را به طور کامل fictionalised” ایالات Mahajan. “وقتی که من خواندن این اسکریپت این است که چه چیزی گیر من است که نشان می دهد نمی احساس عجیب و غریب در همه. این حوادث واقعا احساس مانند آنها احتمالا می تواند رخ دهد.”

ترس و ناله

اجتماعی و سیاسی نشانه ها قالب Betaal‘s افت اما سری های اساسی تمرکز به طور کامل متکی بر ترساندن مخاطب بی معنی. این نوع ترس است که طول می کشد زمان برای ساخت در نهایت snagging بیننده را محکم زخم دام است که غیر ممکن است برای شکستن دور از. “پرش می ترساند بسیار آسان است به انجام, اما این نوع از وحشت در Betaal بسیار چالش برانگیز می گوید:” Mahajan. “همه ما ناامنی و آن پایین می آید به ما چگونه به مبارزه با شیاطین خود ما. چه شخصیت های نشان می دهد در حال تجربه بسیار جهانی است.”

متاسفانه ترسناک سهم به سینمای هند بیشتر همیشه underwhelming. سعی کنید به عنوان آنها ممکن است تعداد بسیار کمی از فیلمسازان را با موفقیت طراحی یک شبح است که بیشتر وحشت زده از cringeworthy.

Betaal برای اولین بار در Netflix بکشد در مه 24

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید