استخراج RNA کیت راه اندازی تجاری

Agappe Chitra مگنا مغناطیسی نانوذرات مبتنی بر RNA extraction kit, تکنولوژی که برای آن توسعه داده شد توسط Sree Chitra Tirunal موسسه علوم پزشکی و فن آوری (SCTIMST) و تولید توسط کوچی مبتنی بر Agappe تشخیص Ltd. بود که به صورت تجاری راه اندازی اینجا را در روز پنج شنبه.

راه اندازی شد و به طور رسمی اعلام شده توسط V. K. Saraswat, NITI Aayog عضو و رئیس موسسه بدن SCTIMST در یک برنامه در دهلی نو از طریق ویدئو کنفرانس. Ashutosh Sharma, منشی, بخش علم و فن آوری بود.

آشا Kishore مدیر SCTIMST, H. K. Varma, سر, پزشکی و فناوری جناح و دانشمندان این موسسه در شرکت های تابع برگزار اینجا یک بیانیه رسمی گفت.

“تجاری راه اندازی کیت یک قدم به هند متکی به خود و در تشخیص COVID-19 و می تواند کمک به افزایش میزان تست و پایین آوردن هزینه های خود را یک گام مهم برای مبارزه با این بیماری همه گیر” دکتر گفت: Saraswat در حالی که اعلام راه اندازی.

“این یک مثال از دانشمندان و صنعت مشغول به کار در پشت سر هم با یک هدف به خدمت نیاز فوری گفت:” پروفسور. Sharma.

مقرون به صرفه

“ارتقاء بومی پزشكي اولیه دستور موسسه و آزمايشگاهی تشخیص و توسعه point-of-care دستگاه یک بخش است که ما به تازگی forayed به. RNA isolation کیت کاهش وابستگی به کیت های وارداتی و COVID تست بیشتر مقرون به صرفه” دکتر آشا Kishore گفت:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید