رابرت پتینسون در حال پخش ‘بتمن’ و کریستوفر نولان را ‘شعار’

بازیگر رابرت پتینسون آگاه در مورد “بتمن” میراث و پیش بینی در اطراف نسخه جدید و می گوید تمام وزوز می کند مصرف در آواتار از محبوب caped crusader “کمی تند”.

در یک GQ , مشخصات, بازیگر که در حال گذراندن مستند با دوست دختر خود را در یک آپارتمان اجاره ای در لندن باز کرد تا در آینده نسخه از “بتمن” کریستوفر نولان بسیار به کرات از “شعار” و زندگی در زیر خود انزوا گزارش variety.com.

عکسبرداری از مت ریوز’ “بتمن” به حالت تعلیق در آمد در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من می خواهم این واقعیت است که نه تنها وجود دارد بسیار بسیار خوبی انجام می شود نسخه از شخصیت که به نظر می رسد خیلی قطعی اما من فکر کردم که چندین قطعی playings شخصیت” پتینسون گفت.

“شما دیده می شود این نوع از نسخه سبک تر دیده اید یک نوع jaded نسخه یک نوع بیشتر حیوانی نسخه. و پازل آن را می شود کاملا رضایت بخش به فکر می کنم: که در آن من باز است ؟ همچنین آن را یک میراث بخشی, راست? من می خواهم که. بنابراین وجود دارد چند چیز در زندگی که در آن مردم عاشقانه در مورد مراقبت از آن را قبل از آن حتی اتفاق افتاده است. شما تقریبا می توانید احساس می کنید که مقاومت مواجه پیش بینی و پس از آن نوع انرژی شما کمی. آن را متفاوت از زمانی که شما انجام می دهند و این امکان وجود دارد که هیچ کس حتی آن را ببینید. درست است ؟ در برخی از راه های آن را من نمی دانم… این باعث می شود شما کمی نوع تند,” او اضافه شده است.

کریستوفر نولان در “شعار” که آن هم به ضرب گلوله در هند شده است به عنوان “یک عمل, حماسه, در حال تحول از دنیای بین المللی جاسوسی است. و پتینسون می گوید: فیلمبرداری این فیلم شد و “مجنون”.

“(‘شعار’ است) بنابراین دیوانه” پتینسون گفت: در حالی که توصیف چگونه تمام خدمه استفاده می شود برای پرواز با هم از یک کشور به کشور دیگر بیش از آن شلیک کنید.

“در هر کشور وجود دارد مانند یک set-piece صحنه است و اوج عادی ، در هر کشور تنها,” او گفت:, و اضافه کرد که “در واقع وجود دارد هیچ زمان سفر” در فیلم است.

پتینسون یک شخص خصوصی است و به همین دلیل او نیست و تحت تاثیر جداسازی بسیار.

“من زمان زیادی را صرف خودم چون شما فقط از نوع همیشه مجبور است که من واقعا نمی توانم به یاد داشته باشید آنچه در آن بود که واقعا با داشتن این نوع از سبک زندگی” پتینسون گفت.

در حال حاضر او است شنیدن در مورد جداسازی تجارب دوستان و خانواده خود را.

“من فقط متوجه همه است پس بنابراین در معرض انزوا. آن را کاملا تکان دهنده,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید