روشن d’souza آخرین چند زبانه ترکیب

ممکن است در هر حیاط باید سایه درختان

ممکن است هر باغ شکوفه;

ممکن است ما در یک جهان که در آن هر کس را دوست دارد به طبیعت…

این خطوط از نوازنده روشن d’souza Angelore آخرین پروژه, ‘زمین آهنگ’. این ویدئو که بر روی یوتیوب (https://www.youtube.com/watch?v=MX7HoG2LxW8&feature=youtu.be) در May16 را به دست آورد قابل ملاحظه فن زیر است. این آهنگ در نه زبان یک همکاری بین 17 خوانندگان پنج نوازندگان و شش lyricists.

روشن است که بسیار در تقاضا موسیقی, مرتب انجام گیتاریست و خواننده موسیقی معلم. او در یک رویکرد تازه به آهنگسازی در کنکانی. صحبت کردن در تلفن از Mangaluru ، روشن می گوید زمان درست بود برای ‘زمین آهنگ است.’ “من فکر می کردم مردم کمتر سناریو در طول این همه گیر شد یک مزیت به مادر زمین. هوا و آب پاک, پرندگان, پرواز بودند… وقتی که من این را با دوست من Dilraj رودریگز همچنین یک موسیقیدان است که یک مهندس ارشد با تاجر نیروی دریایی پاسخ او لحظه بود. “چرا ما نه تولید یک آهنگ ؟ من را تحمل هزینه های’.”

Dilraj بود در دریا اما پس از آن که متوقف نمی شود دوستان از رفتن full steam ahead. تبلیغی آپلود شد در مارس 13.

‘زمین آهنگ’ آغاز شده به عنوان یک ایجاد مجدد یک آهنگ Roshan تشکیل شده در سال 2011. “اصلی در کنکانی و ما قبلا تصمیم به دوباره ساختار آن به یک قرنطینه آهنگ در کنکانی با این حال رشد به یک آهنگ چند زبانه شامل بسیاری از هنرمندان می گوید:” روشن اضافه کرد که Dilraj حتی موفق به شامل کاپیتان و خدمه پردازنده کشتی در این ویدئو.

شش و نیم دقیقه آهنگ slow rock تصنیف با توجه به روشن که در غیر این صورت dabbles در بلوز جاز معاصر, pop, indie در, راک و کلاسیک هند. با نزدیک به دو دهه تجربه موسیقی پشت سر او روشن است و نزدیک به یک دوجین آلبوم خود را به اعتبار و انجام داده است و تنظیم موسیقی برای 135 آلبوم.

“برای” زمین آهنگ’ جدا از Dilraj و شش lyricists من دوست ایوان پریرا و کمک ها و ویرایش ویدئو و پسر عموی Melroy d’souza تن به تن برای تبلیغات است. ایوان و Dilraj و من موسس اعضای کنکانی گروه راک Teetotalers. Alwyn Fernandes امتیاز در میان بالا 10 گیتاریست هند توسط سنگ نوردثبت بخش خود را از دبی. نوازنده برادران سانجی (کیبورد) و Sanjeeth Rodrigues (درامز) بخشی از این پروژه است.”

در حالی که Josy جان از کرالا در گیتار باس و روشن در حمایت گیتار و کیبورد Nithin Koottungal انجام میکس و مسترینگ در Ernakulam. صحبت کردن در مورد عنوان روشن گفت: “Michel Jackson ‘زمین آهنگ’ کلاسیک است. ما نمی تواند بیش از اتصال. ما فکر ما تماس با ما ترکیب ‘زمین آهنگ است.’ سه دهه پیش ‘ما’ ایجاد شد به عنوان سود تنها برای قحطی امداد در آفریقا است. این است که ما کوچک تلاش برای یک زمین سبز.”

آواز خواندن با صدای بلند

خوانندگان برجسته در “زمین آهنگ” هستند Lavita Lobo, Joshal d’souza, رابین سقویرا, Nihal Tauro میرا Crasta شیلپا Cutinha, Prajoth d’سوزا Ashwin D’Costa, شخص ساده Prakash Prakash Mahadevan Sreshtha Ghosh, Orson d’سوزا Rynel سقویرا جوئل d’سوزا Renston Fernandes Nithin Koottungal و آدولف Jayathilak.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید