روشن Mathew مجموعه به بالیوود début با Anurag Kashyap را Netflix اصلی ‘گروگان’

با وجود مستند, بلوز, Mollywood بازیگر Roshan Mathew در حال حاضر یک دلیل خوب برای تشویق. او تمام مجموعه خود را به علامت بالیوود début با Anurag Kashyap-کارگردانی Netflix اصلی فشرد: Paisa Bolta Hai. پخش خدمات عمده ای اعلام کرد که روز سه شنبه خفه خواهد شد و هنوز بر روی پلت فرم در تاریخ 5 ژوئن.

“این واقعا یک بازی هیجان انگیز برای من است. خفه حول محور یک طبقه در بمبئی هر دو از آنها به مبارزه در راه خود را. من بازی Artur Pillai که مشتاق به آن را به عنوان یک نوازنده به طور خاص به عنوان یک گیتاریست یک روز. او در واقع یک Tamilian که در بر داشت راه خود را به شهر بمبئی به دنبال دستیابی به موفقیت. ما او را در مقابله با خود را شکست و ناامنی می گوید:” روشن بیش از تلفن از کوچی در مورد شخصیت او در فیلم است.

بالیوود بازیگر Saiyami Kher نقش همسر فوق و روشن می گوید شاید خفه بیشتر در مورد فوق مبارزات از Artur را” زمانی که از یک چشم انداز وسیع تر. “او یک روز کار خود را که بسیار آسان است ، اما یک روز زندگی چند نوبت بر سر آن زمانی که فوق شروع به کشف پول در یک لوله تخلیه می گوید:” روشن بود که در گذشته دیده می شود بر روی صفحه نمایش بزرگ در Kappelaکه تئاتر اجرا شد برش های کوتاه توسط COVID-19 بیماری همه گیر. قبل از آن روشن شد nited برای عملکرد خود به عنوان یک کر و لال در Geethu Mohandas به کارگردانی Nivin Pauly-starrer Moothonکه premierd در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو.

First-look poster of ‘Choked: Paisa Bolta Hai’

اول نگاه پوستر ‘فشرد: Paisa Bolta Hai’ | عکس های اعتباری: Netflix

توصیف فشرد به عنوان یک “توطئه محور” فیلم روشن می گوید: بسیاری از عمل در خفه اتفاق می افتد در یک poky آپارتمان مدرن روز در بمبئی. دیگران در این بازیگران عبارتند از Amrutha Subash, Rajshri Deshpande, Upendra Limaye, Tushar Dalvi.

روشن که وارد شهر نقده از طریق تئاتر می گوید نقش خود را در خفه است “متفاوت” از آنهایی که او essayed قبل از. “اگر شما را به دور تمام زواید در ارتباط با این فیلم من را به یاد داشته باشید پس از بازی چنین وابسته به فرد که در واقع نمی خواهد که. فوق تنها نان آور خانواده و ما را به دیدن ببینید که چگونه است که تق تق کردن ناامنی و تحت تاثیر شخصیت او را به عنوان یک هنرمند و به عنوان یک مرد متاهل. آن را در مورد بازی قدرت در درون یک خانه,” او می گوید.

تجربه به یاد ماندنی

روشن می گوید که کار با یک آس مدیر مانند Anurag Kashyap (که شرکت تولید کننده از Moothon) است “شاید من به یاد ماندنی ترین تجربه فیلمسازی” تا کنون. “من به طور مستقیم در تماس با AK اما من شگفت زده شد زمانی که او به من داد یک تماس بعد از دیدن عملکرد من در Moothon در ویرایش جدول. در همان مکالمه او در مورد اسکریپت خفهابراز علاقه او به من می گوید:” 28 ساله.

خفه استخدام همگام سازی صدا و روشن می گوید dialogue تحویل در Hindi سخت بود. “من کاملا مسلط به زبان هندی به هر حال به عنوان من تا به حال صرف چند سال در بمبئی زودتر. همچنین این واقعیت است که شخصیت Artur جنوبی هند مهاجرت کرده اند و به بمبئی من کمک کرد تا علت. تلفظ من کاملا مناسب نقش من” او می گوید: با خندیدن.

با فشار مستقیم OTT انتشار به دست آوردن شتاب و محبوبیت به خصوص در زمینه مستند زمانی که سالن سینما باقی می ماند بسته, Roshan احساس می کند این روند در اینجا به ماندن است. “خفه بود OTT فیلم درست از مفهوم آن. اما من احساس می کنم که برخی از فیلم های فراموش ارائه یک تجربه بهتر در تئاتر و سینما سالن را هرگز از دست دادن جذابیت خود را. اما در یک وضعیت مانند این (مستند), آن را حس برای نگاه OTT سیستم عامل است و قطعا بخشی از آینده است,” او می گوید. روشن است Kappela بیش از حد خواهد شد در جریان Netflix بکشد به زودی.

روشن است نیز مجموعه خود را به علامت début در تامیل با Vikram-starrer کبرااست که در حال توسعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید