سلمان خان پرده ‘پسر بد’, پوستر, اولین, Mithun Chakraborty پسر Namashi

Superstar Salman Khan دهکدهای پرده برداری از پوستر Rajkumar Santoshi را “پسر بد” که اولین فیلم از Mithun Chakraborty پسر Namashi چاکرابورتی.

“همه d vry بهترین Namashi برای #BadBoy. پوستر lajawaab!” سلمان زیر نویس رنگارنگ پوستر شامل Namashi با فیلم پاریس قهرمان Amrin قریشی.

Amrin دختر از تولید فیلم ساجد قریشی.

برای Namashi, “پسر بد” یک رویای به حقیقت می پیوندند. “راه اندازی می شود در یک out-and-out تجاری فیلم با هدایت ساجد بهایی و راج ji شد یک افتخار. من لذت می برد در هر ثانیه فیلمبرداری این فیلم,” او گفت:.

“فقط مانند پوستر داستان” پسر بد ” است جذاب و جذاب. درام, موسیقی, اکشن, عاشقانه — این عناصر اصلی فیلم است. تجاری سینما یکی از ژانرهای که مخاطب لذت می برد و دوست دارد بیشتر است. ما به شما در حال حاضر ما اولین پوستر شامل سرب بازیگران فیلم Namashi چاکرابورتی و Amrin قریشی گفت:” فیلمساز کهنه Santoshi.

“از آن خواهد شد یکی از مهمترین و مصی هنرمندان از سال 2020 با مقدار سمت راست عاشقانه, کمدی, اکشن, موسیقی و درام. بعد از همه این Rajkumar Santoshi فیلم, من با اعتماد به نفس در مورد خود کار این اخرین” گفت: Sajid قریشی.

Amrin گفت: “پسر بد” است که همه چیز را که او می خواست. “این یک “رویای فیلم پر از سرگرمی و همه چیز خوب است. هر لحظه سحر و جادو در تنظیم و من نمی توانم صبر کنید برای همه برای دیدن آن”.

این فیلم تولید شده توسط ساجد قریشی, دانيال Jayantilal Gada و Aksshay Jayantilal Gada. این شرکت تولید شده توسط حواس پرت خان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید