Santanu داس میرزا وحید برنده هندو جایزه 2019

برندگان هندو جایزه 2019 داستانی و غیر داستانی در حال میرزا وحید (به او بگویید همه چیز) و Santanu Das (هند امپراتوری و جنگ جهانی اول فرهنگ: نوشته ها و تصاویر و آهنگ ها). برندگان برای هر دو دسته انتخاب شدند برجسته پانل از قضات است.

از اعضای هیئت منصفه برای داستان شدند دیپلمات و نویسنده Navtej Sarna نویسنده و مقاله نویس Nilanjana Roy نویسنده Pradeep سباستین محقق و مترجم J. Devika و استاد Rajeswari Sunder راجان. برای غیر داستانی داوران متشکل Kamini Mahadevan, چاپ و نشر, مشاور; Chandan Gowda, عضو هیات علمی در Azim Premji دانشگاه; سخت Sethi سابق مشاور سردبیر با سمینار; نویسنده Rustom Bharucha; و نویسنده و اجتماعی انسان شناس شیو Visvanathan.

استناد توصیف پروفسور داس کار به عنوان “حساس اکتشاف ابعاد انسانی از عمده جنگ های مدرن که به شکل جهانی سیاست و فرهنگ در راه اساسی” و به عنوان یکی که “کمک می کند تا دوباره بررسی علمی و محبوب ترین تصورات از جنگ جهانی اول که تمایل به چشم پوشی از مشارکت نزدیک به بیش از یک میلیون سرخپوستان در آن و به ویژه در ده ها هزار نفر در میان آنها که جانشان را از دست دادند.”

“یک کار فوق العاده ای از داستان که پیچیدگی و عمق و روایت تسلط خواهد بود برای بازی در جهان معاصر ادبیات” می خواند استنادی برای آقای وحید را به او بگویید همه چیز راتوصیف آن به عنوان “یک فوتی و فوری رمان هر دو یک روایت tour de force و اکتشاف عمیق وجودی و اخلاقی معمای.”

هندو جایزه برقرار شد در سال 2010 به افتخار نویسندگان که باید خود را صرف عمر معدن روح انسان از طریق کلمات خود را و ایده های. این جایزه معمولا تعلق می گیرد در یک مراسم در طول هندو‘s سالانه جشنواره ادبیات روشن برای زندگی است. با این حال 2020 edition تا به حال به لغو با توجه به یک محیط چالش برانگیز است. مراسم اهدای جایزه برگزار می شود در تاریخ 28 مارس نیز لغو شده به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. هندو روشن برای زندگی خواهد بود در ژانویه 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید