مجسمه ساز و هنرمند Kalyan S Rathore در تقاطع ریاضی و هنر

به عنوان یک نقاش و مجسمه ساز Kalyan S Rathore می گوید او در حال بازسازی هنر و صنعت خود را به آن را در دسترس است. Kalyan اغلب دارای کارگاه ها و کلاس های به نمایش گذاشتن هندسه در هنر است.

Kalyan با استفاده از طیف گسترده ای از رسانه ها — از جراحی برای هنر عمومی به دور انداخته آب معدنی بطری های شیشه های شکسته و چوب برای نصب و راه اندازی هنر است. یک طراح خبره از موسسه ملی طراحی احمدآباد Kalyan انجام کارگاه های آموزشی در مکانیسم خلاقیت است. چندین شرکت ورزشی خود را تخیلی مبلمان. “برای چند سال گذشته من همراه شده اند و عمدتا با فلز و نمونه سازی کاغذ و اشیاء خانگی. من در حال حاضر من تلاش آنلاین نیست.”

Kalyan صحبت MetroPlus در مورد آخرین سرمایه گذاری.

گزیده ای

چرا شما را به آموزش ؟

به عنوان یک هنرمند آموزش به طور طبیعی می آید به من. آن است که یک راه برای نگه داشتن ذهن خود را و هنر انعطاف پذیر است. هنگامی که شما ارتباط برقرار کردن با کودکان و یا مبتدیان شما برای به چالش کشیدن و شکستن عادات خود را و این فرصت را دارند که به صورت بداهه کار خود را.

می تواند شما را توصیف تکامل خود را به عنوان یک هنرمند و مجسمه ساز?

من معتقدم مجسمه سازی معاصر سناریو رفته فراتر از زیبایی شناسی و توانایی و مهارت است. این مستلزم یک درک اساسی ریاضیات هندسه و علاقه به علم است.

من اغلب سعی در ارائه یک فرم به عنوان یک استعاره است که متصل پیچیده انتزاعی, ایده های در ریاضیات. من هم گاهی اوقات قرض گرفتن از رشته های مختلف علوم. در حالی که من ادعا می کنند نیست به یک متخصص در ریاضیات یا علم من سعی می کنم به دیدن یک فرم از طریق فیلترهای مختلف و قالب هایی که به ما ارائه شده توسط این رشته. در این ورزش از پیدا کردن نقطه شیرین بین ظاهر بیارتباط افراد من پیدا کردن فرصت برای بیان زبان هنر مجسمه.

چگونه شما را توصیف ارتباط بین علم ریاضی و هنر ؟

یک هنرمند می بیند طبیعت برای زیبایی و احساسات آن را تداعی. همان زیبایی دیده می شود و درک از دیدگاه های مختلف. من یک فن از کاوش پنهان هندسی احساسات در همه چیز را می بینم. در سراسر طبیعت وجود دارد اصول پشت طبیعی رشد مذاکره عدالت و توزیع منابع برای دستیابی به سیستم های کارآمد. نگاهی به عنوان مثال از حباب صابون. آنها را می توان به عنوان الگوریتم های برای باز کردن برنامه های کاربردی در رابطه با نرم افزار مورد استفاده توسط معماران و طراحان و هنرمندان است.

چرا شما مدافع در حال حرکت به دور از معمولی و 90 درجه شکل?

من انجام یک تجربه جلسه مکعب بر روی درختان رشد نیست. هدف آن است که در باز کردن ذهن جوان به تفکر فراتر از 90-درجه دام وقتی که می آید به تجسم یک طراحی و یا یک قطعه هنری. من این کار را با کمک به آنها را کشف تفاوت اساسی بین چگونه تکامل استفاده از هندسه در مقابل ما چگونه ما ساخت محیط های. من معنی نیست که می گویند که آن را یک چیز خوب به یک میز مستطیل شکل به عنوان مثال. ما قطعا نیاز به 90 درجه در بسیاری از ابزار ما اشیاء. اما آنچه من می خواهم به برجسته منطق چرا ما تقریبا هرگز برخورد راست زاویه در جهان طبیعی ما.

چگونه توضیح می دهید بی نهایت تنوع اشکال که طبیعت ارائه می دهد ؟

من اختلاف نیست, این واقعیت است که طبیعت بی نهایت بالقوه برای الهام بخشیدن به. هدف من این است که به توضیح دهید که چگونه یک ایده مانند بی نهایت می تواند به عنوان یک فرم چگونه به ما سر در اطراف پیچیده انتزاعی از طریق ساده هک.

است وجود دارد یک معیار واجد شرایط برای کارگاه های آموزشی خود را?

من سعی می کنم به طبقه بندی شرکت کنندگان بر اساس سن, اما من می خواهم برای تعامل با کودکان به عنوان جوان به عنوان هفت و همچنین هر کسی که علاقه به ارتباط بین هنر و علم است. من احساس می کنم این امر می تواند از علاقه به کسانی که تحصیل در رشته معماری طراحی و هنر.

می تواند شما استادانه درست شده در ارتباط بین مهارت مغز توسعه و طراحی ؟

من باور دارم که سبک های مختلف یادگیری می تواند اتفاق می افتد زمانی که یکی درگیر در هنر و صنعت است که توسعه مهارت و چابکی انگشت. این امر باز کردن جعبه پاندورا در یک دانش آموز ذهن را قادر می سازد استعداد چند بعدی مانند تجسم مبتکر و تفکر فضایی و بصری در درک چگونه مواد کار می کنند.

چگونه می توانم شما ترکیب این افکار عمومی خود را هنر ؟

من همیشه بر من هنر عمومی در جامد, علمی, روایت. گاهی اوقات آنها مشهود است و در دیگران مرموز.

Kalyan S Rathore را آنلاین تجربه جلسات در روزهای شنبه از 3 ساعت.

ایمیل kal.webinar@gmail.com برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید