سیما Sonik Alimchand بیوگرافی از راجندرا کومار با تمرکز بر مرد پشت ‘جشن ستاره

اواخر بازیگر راجندرا کومار از روی علاقه به عنوان ‘جشن کومار’, ستاره دار در تعدادی از فیلم هندی که silver jubilee بازدید در 1960s — Dil Ek Mandir Ayee میلان کی بلا, Arzoo و سنگم, در میان دیگران. او در نظر گرفته خود دریا رو ییلاقی در بمبئی به عنوان خوش شانس جذابیت. اما این بازیگر با کمال میل حاضر به فروش آن در سال 1969 به Rajesh Khanna که دومی درخواست او. در سیما Sonik Alimchand بیوگرافی جشن کومار (منتشر شده توسط Hachette هند) نویسنده توضیح می دهد که چگونه Rajesh Khanna اقبال در زمان به نوبه خود برای بهتر در حالی که راجندرا کومار خود ستارگی شد افول در سال های پس از. کتاب آثار راجندرا کومار سال های اولیه پس از پارتیشن زمانی که او نقل مکان کرد و از سیالکوت به بمبئی خود را اولیه مبارزات قبل از او یک بازیگر ظهور خود را به ستاره شدن در سینما و زندگی شخصی. ویرایش گزیده ای از ایمیل مصاحبه با نویسنده:

آنچه در آن بود در مورد راجندرا کومار زندگی است که شما را وادار به نوشتن یک کتاب است ؟

از ستاره های بزرگ (مخصوصا عاشقانه) ، درdian, فیلم دیلیپ کومار, راجندرا کومار, Rajesh Khanna و, Shah Rukh Khan, آن راجندرا کومار که تا به حال یک عنوان دیگری — به ‘جشن ستاره’. هنوز کمی شناخته شده در مورد سفر زندگی خود را بسیار زیاد ستارگی است که کمتر شناخته شده است. زمانی که راجندرا کومار دختر گودی پاتل از من دعوت کرد به نوشتن پدرش بیوگرافی من گشتم و پیدا سوسو زدن یک داستان در سادگی زندگی خود را سفر. RK را تلاش برای به دست آوردن جای پایی در صنعت فیلم تبدیل شد نخست اهمیت است. خود انعطاف پذیری و آمادگی به کار قدردانی ستارگی استعداد, از به رسمیت شناختن برندگان و بازی خود را به مخاطبان به عنوان خوب, پسر خوب, شوهر خوب, دکتر, ساخته شده برای یک الهام بخش بیوگرافی. موسیقی/آهنگ های فیلم های او بودند که یادآور دوران طلایی هندی فیلم.

Seema Sonik Alimchand’s biography of Rajendra Kumar focuses on the man behind the ‘jubilee star’

چگونه آینده خود بودند خانواده و دوستان و آشنایان در صنعت فیلم به پرده مکالمات?

مهم ترین مصاحبهها با خانواده است. من گفتگو را برای ساعت با RK را Kumar Shukla و او بسیار آینده. قوی با ایده های قوی او صحبت کرد و دارای هیچ منع آیا به عنوان فرزندان Kumar Gaurav گودی و Kaajal. من برخی از اطلاعات فوق العاده در مورد RK روز قبل از ازدواج به Shuklaاواز برادر خود Virendra طولی. مردم در صنعت فیلم بیش از حد در مورد او صحبت کرد با احترام.

Seema Sonik Alimchand

آیا شما تلو تلو خوردن بر جزئیات بیشتر از طریق راجندرا کومار حساب های شخصی از آنچه پدید آمده از طریق دیگر مکالمات?

وجود دارد یک سری از ویدئوها (حدود 10 ساعت) ثبت شده توسط گودی در طول سال های گذشته خود را که در آن او خود را مربوط به زندگی خود را ،

آن را مانند صحبت کردن به او را شخصا خود عبارات و زبان بدن به من کمک کرد خواندن بین خطوط. که از چرم گاومیش فیلم از دوران کودکی من تا به حال به تماشای بسیاری از فیلم های خود را و زمانی که من گوش به روح من می توانم درک فرد پشت ستاره.

بین المللی با لینک

  • برنده جایزه نوبل برتراند راسل به نظر می رسد در یک cameo در امان (1967) و این کتاب توضیح می دهد چگونه راجندرا کومار در زمان یک فرصت و نوشت: به راسل که متقابلا گرمی. امان همچنین برجسته غزل توان Jagjit سینگ به عنوان یک بازیگر و فیلم مشخص شده début از نصیر الدین شاه به عنوان یک تاریخ و artiste.
  • سیما Sonik Alimchand تولید این آلبوم از 100 سال از فیلم هندی موسیقی و قبلا نوشته جنگجوی درون و Deedara با نام مستعار دارا سینگدر Rajinikanth و دارا سینگ بود.

با مصاحبه انجام داده و پس از گرفتن حقایق از RK خود را از طریق ضبط شده خود من موج یک داستان است. من تا به حال به بازی با کلمات, بنابراین به عنوان به نه قاشق غذا آشکار حقایق اما با داشتن هر چیزی توهین آمیز. هنگامی که آن را یک داستان زندگی باید آن را انسانی با یو پی اس و فراز زندگی نقاط قوت و ضعف است. پس از آن خواننده متصل می شود. خانواده نگران بود و نه صدمه زدن به احساسات خود را در وقت و زمان فیلم دوستان است.

چه هستند برخی از دیگر حکایات جالب است که شما تصادفا که در سمت چپ شما متعجب و کنجکاو ؟

راجندرا کومار و راج کاپور دوستی مرا شگفت زده کرد. من تا به حال شناخته شده در مورد آن و همچنین رفاقت آنها به اشتراک گذاشته شده… از سنگم حادثه زمانی که راجندرااو خواسته به صحبت می کنند و [خود خطوط] پس از آهنگ picturisation از ‘Dost Dost Na Raha’ و راججی موافقت کرد و با حفظ این گفت و گو در این فیلم است.

دیگر وحی بود که چگونه RK کمک کرده بود بسیاری از بازیگران و کارگردانان عشق او برای خانواده اش و فراست کسب و کار.

به عنوان یک نویسنده چگونه شما نگاه کنید این بازیگر پایانی سال در سینما ؟

پس از تلاش برای رسیدن به و سپس برای مبارزه با یک موقعیت; پس از اوج شهرت و پول و زندگی خوب آن اوجی کاهش ساخته شده است که داستان و حتی بیشتر جالب است. بله, آن است که قانون طبیعت اما به درک و storify شرایط, درون گرایی, داخلی ثبات سیستم پشتیبانی و تندرست به عنوان RK انجام شد واقعا لذت بخش برای من به رسمیت شناختن نوشتن و بعد از آن دوباره به عنوان خوانده شده.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید