ارسال یک دسته گل از امید به یک دوست

یک تاج لیلی’ ساخته شده با رول کاغذ توالت. یک گل با ایجاد یک فوتبال و کشباف. پیام امید نوشته شده با گل در یک دستمالی کردن هیئت مدیره.

اینها فقط برخی از عکس ها از گل مردم شده اند ارسال شده است در سراسر جهان برای دسته گل امید هنر دیجیتال مشترک توسط موزه هنر و عکاسی. “برخی از آنها بسیار جالب” اذعان بازیگران Poddar موسس و متولی, نقشه, بنگلور, با خنده.

اما چرا گل شما بپرسم ؟ دانه برای ابتکار کاشته شد تمام راه برگشت در سال 1988 زمانی که Abhishek و خواهر او تصمیم به انجام کاری خاص برای پدر و مادر خود را’ سالگرد ازدواج 25 سال بعد.

Send a Bouquet of Hope to a loved one

می گوید: Abhishek “پس از بسیاری از عقب و جلو ما تصمیم به آنها را به گل. اما گل هایی که هرگز پژمردگی به طوری که آنها نمی باید به دور انداخته شود. بنابراین ما راه اندازی 25 هنرمندان و خواسته آنها را به رنگ گل هر یکی برای هر سال از ما پدر و مادر ازدواج. ما همچنین از آنها خواست به رنگ گل در یک اندازه خاص به طوری که آن را می توان آویزان با هم و آن را شبیه به آن انجام شده بود به این مناسبت به جای نقاشی های مختلف و یا گل قرار دادن با هم.”

پس از مستند در سراسر کشور اعلام شد بر مارس 25, آبیشک می گوید: آنها فکر کردن در مورد چگونه به تعامل با مردم درگیر با نقشه. “مردم احساس شد و نه افسرده و مضطرب و نمی دانم چه بود. ما تصمیم به انجام کاری برای همه تشویق کردن و گل هستند بهترین راه برای انجام این کار است. ما این داستان و دسته گل و خواسته ما مردم به ما ارسال یک گل عقب از طریق ایمیل به طوری که ما می تواند یک دسته گل بزرگتر و به اشتراک گذاری آن دسته از امید. در عرض چند روز ما را دریافت صدها ایمیل با گل های مختلف و پیام های. است که هنگامی که ما تصمیم به آن را در دسترس به هر کسی که برای اولین بار تمام جهان در یک وضعیت مشابه است. ما راه اندازی وب سایت که در آن مردم می توانند با ارسال عکس به طور مستقیم.”

تا کنون حدود 1500 نفر را فرستاده اند در عکس از گل از سراسر جهان از جمله استرالیا, آلمان, سوئیس, فرانسه, ژاپن, سنگاپور و آفریقا است. وجود دارد هیچ محدودیتی برای چگونه بسیاری از عکس های یک نفر را می ها. “اگر دوست دارید شما می توانید با ارسال عکس از هر گل در باغ خود را. شما حتی می توانید گرفتن عکس از یک گل دوزی چوبی منبت, عکس از یک گل در یک نقاشی… هر چیزی است.”

حاکی از این است که او فکر می کند آن را در زمان نگه دارید دلیل آن است که یک ایده ساده او اضافه می کند که به ابتکار اتحاد ارگانیک رشد کرده است.

“هنگامی که روز مادر (10 مه) آمد تا چون گل بسته شدند و بسیاری از مردم نمی شد با مادران خود ما تصمیم به اضافه کردن یک ویژگی که در آن یکی می تواند ارسال مجازی دسته. بنابراین شما می توانید به وب سایت انتخاب گل شما می خواهید ایجاد یک دسته گل ویژه نوشتن یک پیام و به اشتراک گذاری است که بیش از رسانه های اجتماعی واتساپ یا ایمیل. ما همچنین در حال کار بر روی یک ویژگی است که اجازه می دهد تا برای صرفه جویی در دسته گل آنها ایجاد شده و همچنین قالب های از دسته.”

و اضافه کرد که بسیاری از مردم با استفاده از آن تقریبا به عنوان یک پلت فرم پیام های آبیشک می گوید: “آن تبدیل شده است و مورد امید از انواع مختلف و نه فقط یک دسته گل شما ارسال طول تاج بار. آن است که رفتن به یک زندگی است که افزایش و فراتر از آن می رود.”

بازدید bouquetofhope.در.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید