‘Sethum Aayiram Pon’ نقد و بررسی فیلم: موجود بین مرگ و زندگی

مرگ به ظاهر رانت هوا در Sethum Aayiram Pon.

آن زمان عجیب و غریب به تماشای آناند Ravichandran را اولین ویژگی با توجه به همه گیر. اما چگونه اغلب تامیل سینما به ارمغان آورد ما یک روایت که romanticises مرگ ؟ نه اشتباه تفسیر این: همه که Sethum Aayiram Pon‘s فیلمنامه می کند این است که رنگ مرگ به عنوان چیزی فوق العاده نیست. “مرگ اجتناب ناپذیر است می گوید:” یکی از شخصیت های. زمانی که یک نویسنده است که قادر به ایجاد تمایز که در مورد مرگ این آزاد یک فیلمساز به رنگ در اطراف آنچه که ما در غیر این صورت شده است منجر به این باور است که تیره و تار وضعیت.

برای اولین بار در 25 دقیقه یا تا این فیلم سوء استفاده از این ایده. یک روستای سالمند دور می گذرد; این جذب یک جماعت از روستاییان. دوربین تابه اطراف ما را به مناظر و صداها را از مراسم تشییع جنازه صحنه که بیشتر نیست ارائه شده به جزئیات زیادی در تامیل فیلم. وجود دارد عامیانه هنرمندان این oppari خوانندگان افرادی که درخواست خود را به جسد قبل از پانسمان آنها را. جزئیات نیست بیش از حد عمیق به جز که در آن oppari بخش درگیر است. نزدیک ترین فیلم آمده است برای کشف این روستا طعم در یک مراسم تشییع جنازه وضعیت خواهد بود دارما Durai (2016) با آن حضرت Kalanguthappa’ آهنگ.

اما مرگ و میر حفظ می افتد در اطراف میرا با نام مستعار Kunjamma (Nivedhithaa Sathish با اندازه گیری عملکرد) یک شهرستان در تربیت آرایش هنرمند به او فرمان می رود به یک هملت Aappanoor (که ساکنان صحبت معمولی جنوبی تامیل نادو گویش) به دیدار مادر بزرگ او Krishnaveni (شناخته شده به عنوان oppari kizhavi به روستاییان همکار). میرا متنفر Krishnaveni با انتقام. ما یاد بگیرند که علت خشم بعدا اگر چه صحنه که منجر به تغییر قلب در میرا برگ بسیار به دلخواه. در همه این تغییر از قلب موارد در سینمای تامیل این یکی رتبه در میان ضعیف ترین و ساده ترین.

Nivedhithaa Sathish (L) and Srilekha Rajendran (R) in a still from ‘Sethum Aayiram Pon’

Nivedhithaa Sathish (L) و Srilekha content marketing (R) در یک هنوز از ‘Sethum Aayiram Pon’ | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

اما این چیزی است که ما در اینجا به ساکن ، Krishnaveni می خواستم میرا به خانه آمده; در واقع او ممکن است مصرانه خواست تا بهانه ای به نوه اش در خانه است. هنگامی که او کلاهبرداری میرا به ماندن برای چند روز, داستان شروع به جریان. چه چیزی باعث آن است oppariمرگ هنر و آناند عدالت در ارائه این پلت فرم است که اغلب فیلمسازان جریان اصلی خجالتی و دور از انجام.

Oppari آثار در جدول دو طرفه. بهترین مثال زمانی که روستای بزرگ شات می میرد از یک حمله قلبی در حالی که او در بستر با معشوقه اش. نتیجه زاری خنده دار است, به عنوان رهبری به صحنه است که ستایش مردانگی خود را.

این است که می گویند که این فیلم را بدون نقص است. شاید آناند می تواند با استفاده از یک مجموعه داستان سرایی فرمت زیرا آنچه ما را بیش از حد ساده است. اگر این سادگی چیزی است که او ترجیح داده در ابتدا او می تواند زمان بیشتری را صرف توسعه ارتباط بين میرا و Krishnavenim اضافه کردن لایه ها را به آنها که بیننده ممکن است مشتاقانه می خواهید به رایانه چهارصد هزار یورویی برای خود و یا حتی ساکن کمی بیشتر در اجازه دادن به oppari درایو روایت است. فقدان چنین جزئی پیچیدگی آیا قرض دادن احساس تحت پخته شده و سوپ به داستان.

یکی به فرض که عنوان کارگردان را در تامیل و گفت: ‘Yaanai irunthaalum aayiram pon, iranthaalum aayiram pon‘ (به معنی: یک فیل به ارزش یک هزار سکه طلا زنده یا مرده). در این فیلم احتمالا به عنوان غرفه نشان می دهد ارزش از روابط شخصیت سرب می آموزد در مورد که برای او اتفاق می افتد تنها در صورت مرگ.

تند و تلخ و طعنه امیز حتی با توجه به این زمان ما در زندگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید