Shah Rukh Khan آشنایی دست به کروناویروس مبارزه در چند جبهه

پس از آکشی کومار و سلمان خان آن را به نوبه خود از یکی دیگر از بالیوود سنگین وزن, Shah Rukh Khan, برای قرار دادن پول خود را در پشت مبارزه با COVID-19. بر خلاف Akshay و سلمان SRK را به نظر می رسد بیشتر در نمونه کارها متنوع هنگامی که آن را به موسسه خیریه مسیریابی کمک به تعدادی از سازمان ها از طریق خود گروه شرکت های: Kolkata Knight Riders, Red Chillies Entertainment, میر بنیاد و فلفل قرمز VFX.

در حالی که در تمجید دولت مرکزی COVID-19 تلاش و همچنین به عنوان کسانی که از Maharashtra, West Bengal و دهلی نو وزارت امور خارجه دولت SRK اعلام کرد چندین کلید طرح به گسترش حمایت خود را که او امیدوار بود که “یک تفاوت کوچک”. “ما در ابتدا با تمرکز تلاش های ما در سه شهرستانها — بمبئی و کلکته و دهلی نو — با تحقق است که این آغاز راه است و ما آماده هستیم برای کمک در هر راه ممکن رو به او گفت:” در مطبوعات و ارتباطات در روز پنج شنبه.

هدف این است که نه تنها ارائه کمک در طول همه گیر اما همچنین کمک به بالا بردن آگاهی در مورد COVID-19 و تشویق بیشتر مردم به جلو آمده و کمک کند. به اطمینان حاصل شود که نیازهای اساسی در رسیدن به بسیاری از کسانی که محروم از آنها در این تلاش بار بودجه اختصاص داده شده توزیع خواهد شد در میان های مختلف ذینفع برای طیف گسترده ای از مسائل و نگرانی.

بنابراین در گسترده بسته امداد, Kolkata Knight Riders IPL حق رای دادن شرکت متعلق به Gauri Khan, Shah Rukh Khan, Juhi Chawla مهتا و جی مهتا متعهد به کمک به PM-مراقبت صندوق.

Red Chillies Entertainment متعلق به Gauri Khan, و, Shah Rukh Khan دهکدهای متعهد به کمک به ماهاراشترا سانتی صندوق امداد.

KKR & میر بنیاد کار خواهد کرد با غرب بنگال و ماهاراشترا دولت و کمک 50,000 تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کیت برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. آنها خواهد شد و همچنین به منظور بالا بردن آگاهی برای تشویق دیگر سهم. “حمایت و حفاظت از بهداشت و درمان کارگران از اهمیت پارامونت است. آنها قهرمانان واقعی هستند که با قرار دادن زندگی خود را در خط روزمره برای محافظت از ما گفت:” بیانیه است.

میر بنیاد همراه با Ek Saath – زمین پایه روزانه ارائه خواهد شد مواد غذایی مورد نیاز به بیش از 5,500 خانواده برای حداقل یک ماه در بمبئی. یک آشپزخانه را نیز می توان راه اندازی برای ارسال 2,000 تازه پخته شده وعده های غذایی در هر روز برای کمک به خانواده ها و بیمارستان ها که نیاز روزانه نیست که برآورده شده است.

میر بنیاد در ارتباط با Roti بنیاد ارائه خواهد شد سه لاخ غذا کیت به 10000 نفر در هر روز برای حداقل یک ماه. Roti بنیاد تاسیس شد و توسط مدیر کل سابق پلیس, Maharashtra, D. Sivanandhan. در طول COVID-19 شیوع آنها گره خورده است تا با پلیس بمبئی و ارائه وعده های غذایی به مردم محروم و دستمزد روزانه کارگران.

میر بنیاد در ارتباط با مردم کار منشور را ارائه ملزومات اولیه و اقلام مواد غذایی برای حداقل یک ماه به بیش از 2500 دستمزد روزانه کارگران که شناسایی شده اند در سراسر دهلی نو است.

آن را نیز ارائه دستمزد ماهانه به بیش از 100 حمله با اسید بازماندگان خواهد شد که مراقبت از نیازهای اولیه خود را. بازماندگان شناسایی هستند در سراسر, Uttar Pradesh, دهلی نو, Bihar, West Bengal و Uttarakhand.

“این یک شروع و تمام اعضای شرکت های ایستاده متعهد به انجام بیشتر به عنوان ما می بینیم در سراسر هند چه تمام مورد نیاز است قرار داده و ما بهترین تلاش رفتن گفت:” بیانیه است.

“در زمانی که نژاد بشر با آن مواجه است بسیار زیاد بحران وجود دارد تنها می تواند یک پاسخ درست — بیان خود بشریت. این یک لحظه برای همه ما به گرد هم می آیند در یک تلاش جمعی به یکدیگر مهربان تر و قوی تر و شجاع به صورت روز های آینده گفت:” SRK.

او گفت که بحران این است که نمی خواهید به تصویب در عجله آن را در آن زمان و عوارض آن بر همه. آن را نیز به همه نشان می دهد که وجود دارد واقعا یک انتخاب بین به دنبال خود و به دنبال یکی دیگر. “وجود دارد هیچ چیز واضح تر در گسترش این بیماری همه گیر از این واقعیت است که هر یک از ما جدایی ناپذیری به یکدیگر متصل می شوند بدون هیچ گونه تمایز” او افزود: “بنابراین در حالی که ما هر آنچه در توان داریم برای حمایت از یکدیگر در کوچک خود ما را راه محبت ما نشان می دهد به کسانی که به احتمال زیاد به صورت وحشیانه ترین فشار از هر دو این بیماری همه گیر و عواقب اقتصادی آن را تعریف ما به عنوان یک نسل و یک ملت است.”

او افزود: “معضل ما برابر است مهیب و برای ما ناشناخته است. مانند تمام بازی uncharted مسیرهای سفر ما برای غلبه بر هر چالش جدید این پرتاب ما خواهد بود دشوار است. وجود خواهد داشت بار زمانی که بهترین نیات ممکن است عملکرد این نتایج اشتباه است. همچنین ممکن است زمانی که ما به طور تصادفی به تلو تلو خوردن بر مهم راه حل. همه ما واقعا می توانید انجام دهید این است که سعی کنید ما تمام تلاش خود را به انطباق و مقابله با هر چالش با شجاعت. به عنوان یک ملت و به عنوان یک مردم است و وظیفه ما آن را همه ما داریم. فقط هم ما قادر خواهد بود به مبارزه را از طریق این دشوار و غیر قابل تصور روز.”

او به پایان رسید او در مشخصه پرستاره سبک خم خود را محبوب “Aur, paas, aur, paas (و نزدیک تر و نزدیک تر)” گفت و گو در Dil To Pagal Hai به اصرار مردم برای حفظ فاصله: “Thoda درب…aur درب…aur درب…aur درب (کمی بیشتر و بیشتر و بیشتر)”

زودتر Akshay Kumar تا به حال متعهد ₹25 کرور به PM-مراقبت صندوق و سلمان خان آمده بود به جلو به حمایت مالی 25,000 روزانه شرط از صنعت فیلم خود را از طریق انسان پایه و اساس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید