‘فیلم های کوچکتر می توانید انتخاب کردن به صورت مستقیم به دیجیتال برتر’

تولید کنندگان کوچک و متوسط-بودجه فیلم می توانید به صورت مستقیم به دیجیتال برتر برای بازیابی سرمایه گذاری های خود را پس از قطعیت بیش از بازگشایی سینما در میان همه گیر با توجه به کرالا تهیه کنندگان انجمن (KFPA).

تولید کننده بدن است از این نظر که این فیلم ممکن است به صورت زیر مطلوب نمایشگاه که سینما بازگشایی در نظر قابل توجهی پرونده از فیلم در انتظار انتشار است. “OTT (over-the-top) آزادی را نمی خواهد عملی برای بزرگ بودجه فیلم را با در نظر گرفتن شکاف در بازگشت سرمایه گذاری در مقایسه با اکران” گفت: B. Rakesh خزانه دار KFPA در روز شنبه. “فیلم های کوچکتر خواهد شد در یک موقعیت بهتر برای بازیابی سرمایه گذاری در حالی که رفتن را به صورت مستقیم از انتشار بر روی پلت فرم های دیجیتال,” او اضافه شده است.

“مستقیم OTT انتشار کوچکتر فیلم نمی خواهد که یک دندانه عمده در چشم انداز از شرکت کنندگان. اکثر تولید کنندگان معتقدند که تجربه سینمایی از اکران نمی تواند جایگزین سیستم عامل های دیجیتال گفت:” آقای Rakesh.

G. سورش کومار رئیس جمهور سابق KFPA گفت: وجود داشته است هیچ مقام رسمی تایید نشده بر روی direct-to-digital انتشار مالایالام فیلم به جز Sufiyum Sujathayum. “به نظر می رسد بحث در حال انجام توسط واسطه ها به نمایندگی از تولید کنندگان که آماده هستند به صورت مستقیم و انتشار دیجیتال. این واسطه ها نیز ادعا می کنند یک سهم از پای یک بار OTT معامله امن است,” او گفت:.

مالی تاثیر COVID-19 شیوع آقای Rakesh گفت: فیلم های با ارزش بیش از ₹350 کرور در سرمایه گذاری مبتلا شده بود. “نزدیک به 20 فیلم در حال آماده شدن برای انتشار در زمانی که سینما باز است. بیست و پنج تا 30 فیلم در مراحل مختلف پس از تولید” او گفت:.

آقای Rakesh گفت: کرالا فیلم اتاق بازرگانی برگزار شده بود یک جلسه از تولید کنندگان و توزیع کنندگان و شرکت کنندگان در مه 27 به گچ کردن راه به جلو و به دنبال کمک از دولت به جزر و مد بیش از COVID-19 بحران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید