اسنایدر cut نسخه از “لیگ عدالت’ در نهایت به بیرون می آیند در HBO حداکثر در سال 2021

نماز از DC طرفداران در نهایت پاسخ داده شده است به عنوان Warner Bros اعلام کرده است که آن را آزاد می شود افسانه ای “اسنایدر-برش’ نسخه از آن ابرقهرمان فیلم لیگ عدالت در HBO حداکثر.

این فیلم برجسته یک گروه بازیگران از بن افلک به عنوان بتمن هنری Waters به عنوان سوپرمن, Gal Gadot به عنوان Wonder Woman, Jason Momoa به عنوان Aquaman, Ezra Miller به عنوان فلش و ری فیشر به عنوان سایبورگ.

این ورژن را در اولین پرچم در حال اهتزاز در 2021. اعلام شده توسط مدیر فیلم زاک اسنایدر در طول زندگی Q&A در چهارشنبه پس از غربالگری مجازی از Waters-led فیلم Man of Steel.

DC تمدید جهان (DCEU) طرفداران شده اند دادخواست استودیو زمان و دوباره به نسخه اصلی برش 2017 فیلم از اسنایدر.

این فیلمساز که قبلا گروگان مرد از فولاد و Batman v Superman: Dawn of Justice, حال چپ لیگ عدالت در طول پس از تولید به دلیل یک فاجعه خانوادگی.

این استودیو تا به حال پس از آن طناب در Joss Whedon بهترین و شناخته شده برای مارول tentpole Avengers و آن را پیگیری Avengers: Age of Ultron, برای نظارت بر این پس از تولید و همچنین به عنوان فیلم reshoots.

بسیاری از مردم بر این باورند که ویدون تا به حال باب روز پایین فیلم ساخت آن را کاملا متفاوت از یک پیش بینی توسط اسنایدر. این فیلم در نهایت در ادامه به انجام نسبتا در دفتر جعبه را.

در بیانیه منتشر شده توسط Warner Bros’ شرکت مادر WarnerMedia, اسنایدر تشکر استودیو برای تصمیم به انتشار نسخه ای از فیلم.

“من می خواهم برای تشکر از HBO حداکثر و برادران وارنر برای این شجاع ژست حمایت از هنرمندان و اجازه می دهد خود را درست سند چشم انداز می توان متوجه شد. همچنین یک تشکر ویژه به تمام کسانی که درگیر در SnyderCut جنبش برای ساخت این یک واقعیت” این فیلمساز گفت.

Toby Emmerich رئیس برادران وارنر تصاویر گروه گفت: “به لطف تلاش های بسیاری از مردم ما هیجان زده را به طرفداران این بسیار پیش بینی نسخه از لیگ عدالت. این احساس می کند مانند زمان مناسب برای به اشتراک گذاشتن زاک داستان و HBO حداکثر این است که بستر مناسب برای آن است. ما خوشحالیم خلاق سیاره ها هم تراز ما اجازه می دهد به #ReleaseTheSnyderCut.”

در رسانه های اجتماعی Waters, Momoa و فیشر مورد تحسین قرار گرفته استودیو برای تصمیم گیری آن است.

“خانم ها و آقایان که در نهایت اتفاق افتاده است. این اسنایدر قطع خواهد شد در سال آینده! در حال حاضر من می دانم که وجود داشته اند دو اردوگاه بیش از کل اسنایدر برش چیز و اینکه آیا این اتفاق خواهد افتاد در حالی که برای.

“فقط به یاد داشته باشید همه ما رسیدن به لیگ عدالت در حال حاضر آن را به نفع خود. پس خوب به هر یک از دیگر. بزرگ تبریک به شما آقای اشنايدر” Waters نوشت: در یک پست در Instagram.

Momoa شده است که بیشتر آوازی در دادخواست برای آزادی اسنایدر برش نیز جشن گرفته می شود این خبر در Instagram.

“ما می خواهیم در نهایت این اتفاق می افتد. خود را خوش آمدید. عدالت در خدمت. تمام سلام به هر کسی که ساخته شده این اتفاق می افتد. همه طرفداران. ما شما را دوست دارم. سلام J” او ارسال شده است.

در پست خود فیشر نوشت: “برای کسانی که جنگیدند. برای کسانی که معتقد بودند. با تشکر از شما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید