ورزش به وزارت کمک به رشته المپیک در ایالات متحده

وزیر ورزش Kiren Rijiju مطمئن است همه ممکن است کمک به هاکی المپیک و عضو 1975 جام جهانی, برنده, تیم, Ashok دیوان که در حال حاضر رشته در ایالات متحده با توجه به محدودیت های مسافرتی در محل در میان جهانی COVID-19 بیماری همه گیر.

Rijiju را روز پنج شنبه گفت: سفارت هند در سان فرانسیسکو شده است تماس گرفته و آنها در حال ارسال یک پزشک برای حضور در دیوان است که در حال حاضر در برخورد با مسائل مربوط به سلامت.

“هاکی المپیک Ashok دیوان رشته در آمریکا و ناخوش است. او رسیده به Kiren Rijiju از طریق IOA. به سفارت هند در سان فرانسیسکو شده است و تماس آنها با ارسال یک دکتر به حضور آقای دیوان برای اطمینان از او دریافت توجه فوری پزشکی.”

دیوان که نماینده هند در سال 1976 المپیک تابستانی نوشته شده بود نامه ای به Narinder Batra, رئيس جمهور از المپیک انجمن (IOA) درخواست او را برای کمک به.

در نامه خود به 65 ساله اعلام کرد که او مبتلا به فشار خون بالا در میان بیماری های دیگر و او تا به حال برای حضور در بيمارستان در اورژانس در هفته گذشته در کالیفرنیا است.

دیوان گفت که او قرار بود به پرواز بازگشت به هند در مارس 20, اما با توجه به وضعیت در حال انجام خود را برای سفر رانده شده اند.

“من احساس خوبی در این روز علاوه بر این من نمی هر گونه بیمه در اینجا. همانطور که می دانید هزینه های درمانی بسیار بالا در اینجا,” او نوشت.

“من درخواست یک نفع به جلو این پیام را به وزیر ورزش و خارجی وزیر برای کمک به من در اینجا با آموزش سفارت هند در سان فرانسیسکو به من کمک کند با یک بیمارستان برای چک آپ و یا اگر آنها می تواند به ترتیب در اوایل خروج از سان فرانسیسکو به هند است.”

“آقا با مهربانی به درمان فوری این که من واقعا در بد بهداشتی در اینجا” دیوان بود که یکی از سه Dhyan Chand awardees, اضافه شده.

او همچنین وعده داده شده به پرداخت صورتحساب پس از بازگشت به هند است.

هند در حال حاضر تحت یک 21 روز در سراسر کشور مستند که به پایان خواهد رسید و در مارس 14 با توجه به شیوع کروناویروس که ادعا کرده است در حدود 200 زندگی در این کشور تا کنون. تا پس از آن, نیز وجود دارد یک سفر بان کی مون در این کشور هر دو در داخل و خارج.

دولت هند همچنین روشن ساخته است که هر گونه تصمیم گیری اجازه می دهد تا پروازهای خارجی به کار به هند می توان تنها یک بار کنونی مستند دوره به پایان می رسد در مارس 14 نیمه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید