دولت پرانتز برای افزایش به 26 بیشتر تست مثبت

با 26 بیشتر تست مثبت برای SARS-CoV-2 روز پنج شنبه دولت شاهد افزایش COVID-19 موارد است.

جلسه mediapersons اینجا وزیر Pinarayi Vijayan عمومی هشدار داد که این یکی از نشانه های دولت از امور که در اینده نزدیک به عنوان کرالا دست و پنجه نرم با هجوم مهاجران از سازمان ملل و ایالات متحده که در آن شدید بیماری انتقال بود.

در حالی که در مورد تعداد آنها انتظار می رود به رشد در روزهای آینده دولت نیز با اعتماد به نفس از مواجهه با چالش های او اضافه شده است.

کسرگد اختصاص 10 مورد شرنور پنج پلککد و Wayanad سه هر Kannur دو و Paathanamthitta, ایدوککی و کالیکوت یک مورد در هر.

از 26 مورد جدید, 14 وارد شده از موارد عفونت با هفت نفر و بازگشت از خارج از کشور در حالی که بقیه از سایر نقاط کشور است.

یازده نفر از افراد بر این باور هستند که باید به دست آورد و عفونت های محلی انتقال از طریق تماس خود را با یک شناخته شده و یا ناشناخته منابع COVID-19. یک مورد در ایدوککی شد برداشت از جامعه از طریق نگهبان نظارت است.

این 11 نفر شامل دو مراقبت های بهداشتی کارگران و یک پلیس که در انجام وظیفه در Wayanad.

Wayanad, که تا به حال باقی ماند رایگان از COVID-19 موارد برای 32 روز در یک ردیف تبدیل به یک چشمه از انتقال پس از بازگشت از درون دولت راننده کامیون از Koyambedu بازار در چنای.

تا کنون 10 مورد مثبت از جمله سه پلیس پرسنل شده بود مربوط به این فرد به غیر از بی حد و حصر افرادی که در حال حاضر در قرنطینه.

کرالا کل شمارش از موارد در حال حاضر در 560 که تنها 64 در حال حاضر تحت درمان است.

در مجموع 36,910 افراد در حال حاضر تحت دولت نظارت از آنها 36,362 قرنطینه می شوند در خانه در حالی که 548 نفر با علائم خفیف هستند جدا شده در بيمارستان.

نمایندگان مجلس MLAs قرنطینه

در یک مربوط به توسعه سه کنگره نمایندگان مجلس دو MLAs خواسته شده بود برای باقی می ماند در قرنطینه پس از 40 سال که رسید Walayar چک-post on May 9 آزمایش مثبت برای SARS-CoV-2.

کنگره رهبران بازدید کرده اند را بررسی کنید و بعد به عنوان بخشی از اعتراض خود در برابر اتهام تاخیر در اجازه در رشته Keralites از کشورهای دیگر از طریق Walayar.

تریسور MP T. N. Prathapan Alathur MP Ramya Haridas, پلککد MP V. K. Sreekandan و MLAs آنیل Akkara و شفیع Parambil در میان کسانی که خواسته به باقی می ماند در قرنطینه. جدا از این رهبران پلیس پرسنل بهداشت و درمان کارگران و mediapersons که در حال حاضر در نقطه بیش از حد خواسته شده است به باقی می ماند در قرنطینه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید