بسته محرک یک کیسه مخلوط برای دولت

نهایی tranche از بسته محرک اقتصادی اعلام شده توسط اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman روز یکشنبه تا تبدیل به یک کیسه مخلوط برای دولت است.

در حالی که موافقت با تقاضا به افزایش سقف سالانه استقراض به 5 ٪ از تولید ناخالص داخلی دولت محصول (GSDP) در رشته های متصل به استقراض آمده اند به عنوان خار در جسم به خصوص برای کرالا است که برای اولین بار پرچم تقاضا و سپس بسیج غیر BJP حکومت متحده به کوه فشار در مرکز.

طبق برآورد اولیه دولت گریز به قرض ₹18,100 هسته بیشتر در این سال, اما از دست دادن درآمد تخمین زده شده است در ₹35,000 کرور. هنوز هم می تواند آن را تلقی به عنوان یک استراحت برای دولت است که وضعیتی وخیم تحت حاد بودجه بحران.

این شرایط مانند یک ملت یک جیره کارت, ارتقاء, از سهولت انجام کسب و کار و افزایش منابع شهری و محلی بدن می شود و به هر مرکز دولتی اصطکاک اما بی محوری گذاشته در خصوصی سازی بخش عمومی تعهدات و قدرت بخش اصلاحات است که در نهایت ممکن است حلقه ناقوس مرگ از دولت کرالا برق مدیره (KSEB) و آن قوی انتقال و توزیع ساز خواهد بود و نه برای خوشایند دولت است.

کرالا یکی بود که دولت در حال تنظیم روند در کشور ابراز آن حل و فصل به سر می برد و کار مرکزی PSUs بودند که در مواجهه با خطر اعدام است. شروع با تصاحب ابزار محدود در Kanjikode دولت تا به حال ابراز تمایل خود را در سراسر هندوستان روزنامه محدود و حتی تریواندروم فرودگاه بین المللی که مرکز تصمیم به انتقال آن به بخش خصوصی بازیکنان است.

این روند باعث شده بود کارمندان HLL Lifecare محدود به محور دولت به پیشنهاد برای این شرکت است که ذکر شده برای اتلاف سرمایه توسط NITI Ayog. مرکز ایده برای باز کردن بخش معدن بیش از حد ممکن است مورد استقبال دولت است که حاضر به دادن وام به شرکت های خصوصی برای مواد معدنی شن و ماسه-معدن.

دولت ممکن است در یک دوره برخورد با مرکز به جای باز کردن یک راهرو parleys به چنگ حداکثر کمک به جزر و مد بیش از COVID-19 ناشی از بحران و وثیقه دولت از مالی جاری استرس منابع گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید