زده کارگران در کرالا تقلا برای بازگشت به T. N.

در میان افزایش تعداد COVID-19 موارد و عدم وجود شغل در کرالا کارگران مهاجر شده اند در تلاش برای عبور از مرز به بازگشت به محل بومی در تامیل نادو.

این کارگران که متوقف شده است توسط تامیل نادو پلیس در درون مرز دولت در Coimbatore طیف وسیعی از کسانی که تا به حال شده است در سفر یک آمبولانس به یک گروه از مردم بودند که راه رفتن در امتداد خطوط راه آهن.

تا کنون پلیس را متوقف کرده اند و حدود 100 نفر از کسانی که در حال تلاش برای عبور از مرز پس از فرار از پناهگاه توسط دولت کرالا در مکان های مختلف در palakkad. روز جمعه پلیس متوقف شد به عنوان بسیاری که 25 نفر بودند که راه رفتن در مسیر راه آهن با هدف رسیدن به کویمباتور.

“این افراد در unorganised بخش که اصلا شغل با توجه به ملی مستند. اکثریت آنها پناه در جامعه و سالن و دیگر امکانات در palakkad. ترس از محدودیت بیشتر آنها در تلاش برای عبور از مرز” گفت: یک افسر درگیر در نظارت در Walayar checkpost.

مرز چک

مقامات از درآمد پلیس و ادارات بهداشت ارسال نشده اند در عمده درون مرزهای دولتی از جمله Walayar در Coimbatore به بررسی وسایل نقلیه و صفحه نمایش مسافران است.

“برخی از کارگران اقدام به عبور از مرز توسط راه رفتن را از طریق جنگل ها و بوته ها قبل از گرفتار شدن. آنها ترس از غربالگری در مرز. حمل و نقل و مرتب بود برای بسیاری از کارگران که در بازگشت از کرالا پس از بررسی اسناد و غربالگری توسط وزارت بهداشت و درمان گفت:” Thooyamani Vellaisamy بازرس K. G. Chavadi ایستگاه پلیس.

هیچ ID اثبات

به گفته آقای Vellaisamy کسانی که فرستاده شده بود به کرالا شامل کارگران که موفق به فرار از پناهگاه ها و افرادی که نمی هر گونه ID اثبات است.

“این کار انجام شد در هماهنگی با مقامات در کرالا که باید وجود داشته باشد هیچ جایی برای بحث,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید