گیر در خانه بیشتر مردم در حال پخش آنلاين وب سری از فیلم

وب سری محبوب تر از فیلم over the top (OTT) سیستم عامل در زمان اجتماعی فاصله و خود انزوا مطالعه در رسانه های مصرف پیدا کرده است.

به عنوان بسیاری از 61 درصد بینندگان ترجیح می دهند webseries به عنوان مخالف به 21% امید بستن برای فیلم با توجه به مطالعه انجام شده بین ماه های مارس 19 و 25 توسط رسانه شرکت مشاوره Ormax رسانه ها. در مجموع 1500 پاسخ دهندگان از سنین 15 و بالاتر بودند نظرسنجی آنلاین در سراسر 92 شهرستانها.

در تلویزیون 63% گفت: آنها مشاهده اخبار بیشتر از قبل در حالی که 58 درصد گفت: آنها مشاهده فیلم های بیشتر.

اما بیش از رسانه های مصرف آن را در پیوند با خانواده که مردم (60 درصد) به نظر می رسد به صرف زمان در نزدیک پس از OTT سیستم عامل (57%) رسانه های اجتماعی (46%) و تلویزیون (44 درصد). با کار از خانه اجباری در بسیاری از شهرها و 29 درصد گفته اند که آنها انجام می دهند بیشتر دفتر کار در خانه در حال حاضر نسبت به قبل از.

“ایده این بود که سعی کنید و درک این تفاوت که آمده است به بازی در حال حاضر زمانی که مردم زمان بیشتری را در خانه. آنچه در آن است که آنها هزینه های آن بیشتر بر روی” Ormax مدیر عامل Shailesh کاپور گفت. یکی از گزینه های انتخاب شده توسط برخی, بود, بازی, است که ممکن است به شکل برجسته در این نظرسنجی در حال حاضر, اما می تواند به افزایش در این هفته آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید