Swiggy شروع به تحویل خانه از الکل; شروع می شود با رانچی

غذا سفارش و تحویل پلت فرم Swiggy در روز پنج شنبه گفت: این خانه آغاز تحویل از الکل در رانچی است و در مذاکرات با دولت برای ارائه پشتیبانی با پردازش آنلاین و تحویل خانه از الکل در کشورهای خود را.

سرویس رفته زندگی در رانچی و راه اندازی خواهد شد در دیگر شهرستانها عمده در Jharkhand در عرض یک هفته Swiggy در بیانیه ای گفت.

این شرکت همچنین در مرحله پیشرفته از بحث و گفتگو با دولت های متعدد دولت برای ارائه پشتیبانی با پردازش آنلاین و تحویل خانه از الکل به آن اضافه شده است.

برای اطمینان از تحویل امن از الکل در انطباق با قوانین, Swiggy معرفی کرده است اقدامات اجباری تایید سن و احراز هویت کاربر برای تکمیل و تحویل این بیانیه گفت:.

همچنین بخوانید: در حال حاضر Swiggy به اخراج کارکنان 1,100

“با امکان تحویل خانه از الکل در شیوه ای امن و مسئول ما می تواند تولید کسب و کار اضافی برای رسانه های خرده فروشی در حالی که حل مشکل ازدحام بیش از حد در نتیجه ارتقاء اجتماعی فاصله,” Swiggy معاون رئیس جمهور (محصولات) Anuj Rathi گفت.

بهره گیری از شرکت های فن آوری های موجود و زیرساخت برای فعال کردن hyperlocal تحویل شده است با همکاری نزدیک با مقامات محلی برای حمایت از آنها در طرح های مانند گسترش تحویل مواد غذایی و COVID-19 امداد تلاش های او اضافه شده است.

Swiggy همکاری با خرده فروشان مجاز پس از اعتبار سنجی خود گواهینامه و دیگر مدارک مورد نیاز به عنوان مشخص شده توسط مربوطه دولت بیانیه ای گفت:.

پردازش آنلاین و تحویل خانه از الکل از طریق ‘شراب مغازه ها’ دسته در شرکت برنامه آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید