طالبان اجازه نخواهد داد دولت اسلامی به کار گیرند در افغانستان’

طالبان است که یک نماینده از هر کشور, و آن را نمی خواهند به دخالت در امور داخلی کشورهای دیگر گروه های سیاسی سخنگوی گفت.

“تماس فعلی افغانستان ملی اسلامی جنبش رهایی تروریست یا یک پروکسی است نادرست و تحریک آمیز بیانیه” سهیل شاهین سخنگوی طالبان را در دوحه مستقر در دفتر سیاسی این جنبش گفت هندو.

او در مورد هند سیاست در افغانستان به زودی پس از معاون رهبر طالبان دفتر سیاسی در قطر شیر محمد عباس Stanekzai گزارش شده است را متهم به هند از بازی “نقش منفی” در داخل افغانستان است. بخشی از هند نگرانی بیش از طالبان نظرات به ویژه در کشمیر ناشی از این واقعیت است که در جنوب بلوک هنوز هم در نظر آن را یک گروه تروریستی است و حاضر به تعامل با آن را در یک گفت و گو.

آقای شاهین نیز به طور غیر مستقیم اخراج اجتماعی گزارش های رسانه ها در مورد لباس نظر در کشمیر موضوع تعهد به دور ماندن از امور داخلی دیگر کشورها است. “امارات اسلامی روشن سیاست عدم دخالت در امور داخلی کشورهای دیگر است.”

او همچنین خطاب به مسائل مطرح شده توسط امنیت ملی مشورتی عضو هیئت مدیره Amar Sinha, که در مصاحبه ای به هندو زیر سوال برده بود که چرا طالبان تمایلی برای مبارزه با داعش-KP به طور مشترک با دولت افغانستان.

ایالات متحده در حال سرزنش داعش-KP اخیر حمله به یک بیمارستان در کابل و طالبان تا به حال سرزنش “عناصر مخرب” برای قتل. در پاسخ به رسمی را شک و تردید آقای شاهین گفت: طالبان یک نهاد مستقل و نمی خواهد دست در دست دیگران برای مبارزه با داعش. “بر اساس دوحه توافق با آمریکا ما را نمی خواهد اجازه می دهد هر یک به استفاده از خاک افغانستان در برابر هر یک. این تعهد ما است. ما نمی پیوستن به دست با هر یک. ما مستقل مردم” او گفت:, و اضافه کرد که کسانی که سیاستگذاران هندی که در مخالفت با تبادل با طالبان در حال واقع بینانه نیست.

“چرا باید هند را مشروعیت به این نوع از زور در خود محله?” آقای سینها خواسته بود در این مصاحبه که در آن او تا به حال مورد انتقاد این گروه برای اعلام آتش بس در ماه رمضان. آقای سینها اظهارات را دنبال کرده بود دهلی بازدید از ایالات متحده فرستاده ویژه زلمای خلیل زاد که بود خواست هند برای تعامل با طالبان است. منابع آشنا با این مبادلات با ایران گفته بود هند بود و در عین حال به تصمیم می گیرید که آیا برای تعامل با طالبان است. آقای شاهین نگهداری می شود که مقامات هندی که مخالف تعامل با طالبان “پس از یک سیاست شکست خورده”.

“به این ترتیب آنها در حال صحبت کردن برای منافع مردم هند در حالی که آنها باید و در واقع زبان برای منافع چند در زین قدرت در کابل ، در نتیجه هند نمی تواند پیدا کردن یک محل مناسب در میان توده های مردم افغانستان با وجود هزینه های زیادی در کشور” گفت: آقای شاهین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید