Tamannaah رد شایعات که او تبدیل Ravi Teja فیلم

بازیگر Tamannaah Bhatia یکی نیست به اجازه گمانه زنی های کنترل از روایت در مورد زندگی حرفه ای او. بنابراین هنگامی که یک گزارش در مورد او رد Ravi Teja فیلم آنلاین ظاهر با منابع بی نام نخوری بازیگر برای شارژ یک “بالا پاداش” بازیگر تصمیم به آمار بازگشت.

در بیانیه منتشر شده توسط خود نمایندگان این بازیگر به نقل از “هیچ حقیقتی وجود ندارد به این داستان ساختگی. تولید خانه را در رسیدن به مدیریت در فوریه اما متاسفانه با توجه به بی سابقه بحران جهانی ناشی از COVID-19 همه بحث شد و قرار بر برگزاری با تولید ، این یک نامشخص زمان و من نمی بینم هر تولید خانه های رفتن طبقه با پروژه تا ایمنی و سلامت اقدامات به طور کامل در محل. من بسیار حرفه ای در تمام فیلم من معاملات و رد یک فیلم مخالف Ravi Teja است از سوال داده صمیمی من معادله و حرفه ای وابستگی با او.”

این بازیگر که فیلم هندی Bole Chudiyan با بازیگر Nawazuddin Siddiqui تحت تولید و همچنین دارای طولانی تاخیر فیلم است که Mahalakshmiیک تلوگو بازسازی بالیوود فیلم ملکهبود به خصوص miffed و با ذکر مشارکت او در این فیلم Seetimaarrدر کنار Gopichand.

“وقتی که می آید به remunerations آن است که به طور کامل یک بازیگر’ حق برای او تعیین ارزش مالی و اینکه آیا یا نه او خواهد بود مایل به سازش. ما نیاز به تخریب این مغرضانه برداشت که یک بازیگر همیشه باید تجدید نظر پاداش اما همان سوال ها هرگز مطرح شده هنگامی که آن را مربوط به یک بازیگر. به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از صنعت فیلم ما بیش از حد کار کرده اند بسیار سخت برای رسیدن به جایی که ما امروز. هر فیلم نیاز به یک شخصیت زن درست مثل یک همتای مرد. چرا نمی توانید یک زن لذت بردن از این برچسب که بالاترین پرداخت می شود و یا آن را فقط یک مرد حق?” این بیانیه به نقل از Tamannaah عنوان کرد و گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید