تامیل نادو راه اندازی شفاف, ماسک صورت برای افراد معلول

دولت Commissionerate برای رفاه افراد معلول راه اندازی کرده است شفاف, ماسک صورت برای اطمینان حاصل شود که افرادی که مشکل شنوایی دارند و بیان مشکلات قادر به برقراری ارتباط بدون هر گونه موانع.

Johny تام Varghese, مدیر برای رفاه افراد معلول گفت که اجتماعی وزارت رفاه حال الهام گرفته شده است به کار بر روی ساخت این ماسک در دولت پس از آمدن به می دانم شبیه ماسک ساخته شده برای کمک به افرادی که مشکل شنوایی دارند.

“ما در تماس با یک تولید کننده در تیروپور به ماسک به عنوان بخشی از یک پروژه آزمایشی و سپس مشغول به کار با انجمن ها برای معلولان و همچنین دانش آموزان و معلمان از مدارس دولتی برای ناشنوایان. بر اساس انتقادات و پیشنهادات خود ما آمد تا با این مدل” او گفت:.

ماسک طراحی شده است در چنین راهی که آن را نمی بزرگ است و می تواند برای یک دوره طولانی از زمان. زیادی شفاف پچ در دهان باعث می شود آن را ممکن است برای ناشنوایان به ادامه لب خواندن که در غیر این صورت نمی توان در به طور منظم ،

به عنوان بخشی از پروژه آزمایشی 81,000 ماسک توزیع خواهد شد نزدیک به 13,500 افراد معلول و همچنین به عنوان پدر و مادر خود و دیگر اعضای خانواده مراقبان همکلاسی ها و معلمان است.

“برای barrier-free, ارتباطات, ما می خواهم به اطمینان حاصل شود که افراد اطراف کسانی که با شنیدن سخنان و مشکلات این ماسک به عنوان” آقای Varghese گفت.

برای پروژه آزمایشی بازخورد دریافت شده پس از ماسک های توزیع شده و مورد استفاده قرار گیرد در نظر گرفته خواهد شد و هر گونه تغییرات بیشتر مورد نیاز برای طراحی در نظر گرفته خواهد شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید