ملموس اهداف می تواند نگه داشتن ورزشکاران در شکل خوب می گوید Gayatri Vartak

تعیین هدف است که اغلب نامیده می شوند به عنوان یکی از جنبه های مهم, موفقیت, به خصوص برای ورزشکاران نخبه است. در زمانی که دنیای ورزشی به معنای واقعی کلمه به وقفه به دلیل COVID-19 شیوع برخی از ورزشکاران در حال تلاش برای جلوگیری از نا امید شدن به علت عدم آموزش است.

با توجه به Gayatri Vartak یک بازیکن بدمینتون-تبدیل-ورزشی روانشناس ورزشکاران باید سعی کنید و استفاده مداوم فاز برای “ملموس اهداف به جای فکر کردن در مورد حیطه”.

“به طور کلی یک ورزشکار مجموعه یک هدف بلند مدت — المپیک مدال و یا صلاحیت به عنوان مثال — و سپس شما معکوس برای کار به طوری که شما در اوج خود را سه هفته قبل از مسابقات” گایاتری گفت هندو از پونا.

جایگزین

“از آنجایی که ما فقط نمی دانم زمانی که تقویم ورزشی را از سر من توصیه هیچ کس ندارد تعیین هدف برای موفقیت در مسابقات و یا رتبه بندی تا همه چیز حل و فصل کردن. این اهداف باید در مجموعه روز به روز فعالیت های. باید هدف خود را با الگوی خواب و یا حفظ وزن خود را و یا انجام فعالیت های تناسب اندام بر اساس مشاوره از مورد اعتماد خود را به قدرت و مطبوع ، این نوع اهداف را نگه دارید و شما در قاب مثبت از ذهن است.”

با ورزشکاران محدود به خانه های خود در سراسر هند, Gayatri بسیار مشغول بوده است, انجام, تلفنی و یا تصویری جلسات با 100-به همراه ورزشکاران او با این نسخهها کار میکند.

Gayatri تاکید می کند که بسیاری از این ورزشکاران است که در تعامل با صلح شده است با این وضعیت و با بهره گیری از نادر دیگر در خانه بماند.

“بله اولین هفته یا بیشتر بود برای مقابله با مشکل برای بسیاری از, اما در حال حاضر بسیاری از آنها مورد استفاده قرار گرفتن به بهره گیری از زمان در خانه با خانواده” گایاتری گفت. “آن را قطعا نگه دارید و آنها را در جا خوب هر زمان که همه چیز به حالت عادی بازگشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید