مالیات dept. می پرسد افسران کار از خانه به تعقیب مالیات دهندگان بزرگ برای غرامت

سه ماه دیگر تمدید در مهلت برای پرداخت مالیات و پر بازده با وجود درآمد-مالیات گروه خواسته است تا زمینه تشکل برای تماس با مالیات دهندگان بزرگ بیش از تلفن یا پست الکترونیک به دنبال در انتظار مجموعه.

Rakesh گوپتا کمیسر مالیات بر درآمد (هماهنگی & Systems) مرکزی هیئت مالیات مستقیم (CBDT) هفته گذشته خواسته زمینه تشکل به ارائه گزارش روزانه در دنبال یو پی اس در انتظار مجموعه های مالیاتی از مالیات دهندگان بزرگ.

در حالی که اکثر مالیات افسران کار از خانه در نظر مستند اعلام کرد برای بررسی گسترش Covid-19 ممکن است برای ادامه کار در جهان متصل امروز این پیام را به مقامات گفت.

“در حالی که ITBA (مالیات بر درآمد کسب و کار نرم افزار) نرم افزاری است که در دسترس نیست به ماموران برای تخلیه توابع قانونی آن است که هنوز هم ممکن است به دنبال در حال بررسی مجموعه مسائل با تماس با مالیات دهندگان بزرگ telephonically/الکترونیکی” گوپتا نوشت.

پیام آمد در روز از وزیر دارایی Nirmala Sitharaman اعلام سه ماه تمدید در مهلت برای پر کردن اظهارنامه مالیات بر درآمد و همچنین پرداخت با تاخیر پیشرفته مالیات خود ارزیابی مالیات به طور منظم مالیات مالیات کسر در منبع مالیات جمع آوری شده منبع و اوراق بهادار معامله مالیات.

 

این بخشنامه از CIT (C&S) است رفته و با افسران خود را با انجمن نوشتن به CBDT رئیس در برابر آن.

بدن مشترک از مالیات بر درآمد کارکنان فدراسیون & مالیات بر درآمد Gazetted افسران’ انجمن در نامه خود با ابراز تعجب در جهت “برای فشرده ارزیابی/defaulters به پرداخت مالیات زمانی که وزیر دارایی به تازگی اعلام پسوند های مختلف از قانونی compliances از جمله فرمت تاریخ و زمان آخرین تاریخ برای (حل اختلاف طرح) Vivad se Vishvash طرح و همچنین کاهش کیفری نرخ بهره است.”

“مردم را به واکنش در پی این گونه فشارها به پرداخت مالیات در سناریوی حال حاضر بسیار مشهود” به convenor راوی شانکار نوشت.

انجمن گفت: ممکن بود برای ارزیابی افسران (AOs) به ارائه گزارش روزانه به صورت روزانه مجموعه ای از زمان/arrear تقاضا و یا برنامه های کاربردی تحت Vivad se Vishvash طرح به عنوان اطلاعات تماس assessees/defaulters در دسترس نیست در خانه های افسران.همچنین ماموران آیا دسترسی به ITBA پلت فرم.

این خواسته رئیس مستقیم به مقامات زیر او “باقی می ماند, مثبت, حساس نسبت به وضعیت موجود اتخاذ یک رویکرد انسانی و جلوگیری از فشار دادن دکمه وحشت در بخش”.

وزیر دارایی بود در مارس 24 اعلام کرد یک فرمت در گذشته برای پر کردن اظهارنامه مالیات بر درآمد برای 2018-19 مالی به 30 ژوئن و همچنین ارتباط از مالیات بر درآمد تابه با biometric ID Aadhaar با مشابه سه ماه.

همچنین به مدت سه ماه تمدید در مهلت اعلام شد برای کسانی که امید بستن برای حل اختلاف مالیاتی طرح ‘Vivad se Vishwas’ طرح با پرداخت مقدار اصلی. قبلا این مهلت برای پرداخت چنین مبلغ بود, مارس 31 و هر گونه پرداخت و پس از آن بود که متهم با اضافی 10٪. در حال حاضر هیچ اضافی 10% مقدار نیاز به پرداخت می شود و اگر پرداخت توسط 30 ژوئن 2020.

به طور مشابه “خرما با توجه به صورت مسئله توجه, علامت, اطلاع رسانی, تصویب, سفارش, تحریم, منظور, تشکیل پرونده تجدید نظر تجهیز بازگشت, اظهارات, برنامه های کاربردی, گزارش هر گونه اسناد دیگر و زمان محدود برای تکمیل رسیدگی توسط سازمان و هر گونه انطباق توسط مالیات دهندگان از جمله سرمایه گذاری در صرفه جویی در ابزار و یا سرمایه گذاری برای هزینه های بهره مندی از سود سرمایه تحت مالیات بر درآمد, قانون مالیات بر ثروت, قانون ممنوعیت Benami معامله ملک, قانون, سیاه, پول, قانون STT قانون CTT قانون برابری مالیات حقوق Vivad Se Vishwas قانون که در آن زمان محدود است و انقضای بین مارس 20, 2020, برای 29 ژوئن 2020 باید تمدید تا 30 ژوئن 2020” یک بیانیه رسمی صادر شده در مارس 24 گفته بود.

برای تاخیر در پرداخت از پیشرفته مالیات خود ارزیابی مالیات به طور منظم مالیات TDS ، TCS, برابری لوی STT, CTT ساخته شده بین ماه های مارس 20, 2020 و 30 ژوئن 2020 کاهش نرخ بهره در 9 ٪ به جای آن از 12/18 درصد در سال خواهد بود به اتهام برای این دوره آن گفته بود با اضافه کردن هیچ هزینه دیر/مجازات متهم خواهد بود برای به تاخیر بیاندازد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید