این Dharamshala جشنواره بین المللی فیلم خانه می آید به بینندگان

“آوردن مستقل سینما به کوه” شده است catchline از Dharamshala جشنواره بین المللی فیلم (تفاوت). در حال حاضر آن را unspooling هند در یک, کامپیوتر, لپ تاپ, موبایل یا تبلت در نزدیکی شما. در یک منحصر به فرد تلاش در هند جشنواره فیلم مدار قدیمیتر راه اندازی یک مشاهده کاربران آنلاین حاضر در اتاق در وب سایت خود را در روز سه شنبه که در آن از آن خواهد شد جریان فارغ التحصیلان آن فیلم رایگان از هزینه به بینندگان در سراسر جهان است.

تفاوت خواهد بود نمایشگاه مجموعه ای از چهار به شش فیلم در هر هفته.

ایده های این فیلم که در جشنواره به نمایش در طول سال ریشه گرفت ده روز به عقب. “دیدن وضعیت این واقعیت است که هر کس در خانه ما به فکر انجام کاری مثبت می گوید:” مدیر جشنواره و فیلمساز Ritu سارین. آنها به خارج از فارغ التحصیلان فیلمسازان و شد غرق پاسخ فوق العاده ای آنها را در بازگشت.

“با COVID-19 شکل دهی مجدد جهان ما شده فکر کردن در مورد چگونه برای رسیدن [به تفاوت به طور منظم و کاربران] و در حال حاضر فیلمسازان هم نمی دانم آنچه که در آینده برای آنها می گوید:” خانم سارین. این ایده پس از آن برای همه شده است به نگه دارید تا ارواح و به دنبال الهام بخش در این زمان نامشخص در سینما خود را.

کل سرمایه گذاری در حال اجرا بر روی حسن نیت بین فیلمسازان و جشنواره. “قدیمیتر اجرا توسط هیچ سود اعتماد. آن را [مشاهده اتاق] در همراهی با روح این جشنواره می گوید:” خانم سارین.

برنامه نویسی بیش از حد منعکس کننده جشنواره محوری: سیاسی و اجتماعی آگاهانه سینما. در زمانی که محتوای آنلاین مصرف است افزایش نمایی تفاوت است نه ارائه منظم محبوب مسائل اما با دقت در لیست سرپرستی از نادر جایگزین فیلم با شایستگی هنری خط دار با یک انسانی را لمس کنید و منعکس کننده واقعیت های سیاسی از زمان ما است. هنگامی که ما مجبور به خاموش کردن جهان این فیلم باز کردن یک پنجره کوچک به آن; هنگامی که افراد و کشورهای متبوع خود هستند در یک قفل کردن حالت آنها را فوق العاده گسترده سیاسی و فرهنگی چشمی به ما ناراحت کننده واقعیت COVID یا هیچ COVID.

شان مک آلیستر را در سوریه داستان عشق (2015) یک دلخراش مستند که ساکن در تلفات انسانی در خاورمیانه جنگ از طریق تمرکز خود را در مدت پنج سال از زندگی یک زن و شوهر که برای اولین بار در عشق سقوط کرد در سوریه از زندان فرار کرد و به فرانسه از طریق لبنان به دنبال پناهندگی سیاسی. اما می تواند آنها را واقعا ترک خانه نامیده می شود ؟ نعیم Mohaiemen را فیلم تجربی طرابلس لغو (2017) به نظر می رسد نگران کننده احساس بین بودن در خانه و در پناهندگی از طریق یک روز در زندگی یک مرد سرگردان رها شده فرودگاه. Jeon Soo-Il را یک کره ای در پاریس (2015) است که در مورد یک مرد بازیگران در پایتخت فرانسه در جستجوی همسر خود را که به طور ناگهانی می رود از دست رفته در ماه عسل خود را. Prasanna. com. au را با شما بدون (2013) juxtaposes قدرت شفا از عشق در برابر صدمات شخصی و درگیری های سیاسی در پی جنگ داخلی در سریلانکا.

آینده در هفته پیش رو: عماد Burnat و پسر Davidi را 5 Broken Cameras, Abhay Kumar را دارونما (2014) اندرو Hinton و جانی برک Tashi و راهب (2014) و Ritu سارین و Tanzing سونام را هنگامی که هری ازدواج کردم (2013).

در ضمن Jio مامی بمبئی جشنواره با ستاره حتی به عنوان آن را باز کرد برای نوشته های خود را برای نسخه بعدی در ماه نوامبر آغاز شده است به اشتراک گذاری یک لیست جامع از فیلم در سراسر 21 سال است که به نمایش در این جشنواره و در طول سال برنامه نیز با اشاره به جریان سیستم عامل که در آن این عناوین را می توان قابل دسترسی است. جشنواره آمد تا با اولین لیست بین المللی و هند (هر دو امکانات و کوتاه) برای سال 2019 در روز یکشنبه.

نیویورک, هندی, جشنواره فیلم ممکن است برای به تعویق افتاد در حالی که اما به ماندن در تماس با اعضای آن و حامیان مدیر جشنواره Aseem Chhabra آغاز شده معرفی یک فیلم و یا نشان می دهد یک هفته — لگد زدن با Aijaz خان حامد — در دسترس است که در جریان سیستم عامل در ایالات متحده است. آنها خواستار آن ما هفتگی “NYIFF در خانه جشنواره”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید