‘به Mandalorian’ نقد و بررسی: Jon Favreau ارائه یک سواری هیجان به یک کهکشان دور

این است که به راحتی دیده بان به قدرت بی نهایت. در این نگران کننده بار غیب ویروس آوردن بشریت را به زانو چه می تواند بهتر از تماشای یک تنهاست gunslinger — که کهن الگوی ناهموار فردگرایی را در و پیروزی در برابر دشمن توانا? که آن را در مجموعه جنگ ستارگان جهان با اشاره Alderan که “رنجور کندو از تفاله و شرارت” Mos Eisley نبرد Endor thieving Jawas و دو خورشید از Tatooine هوا قطره cockles قلب داغ و نان تست کره تند, ماسالا چای و سمبوسه (من از رویای شده اند سمبوسه از مستند). و در صورتی که حلقه نیست بل خود را دیزنی+’s این Mandalorian ویژگی های شیرین ترین نوزاد Yoda تضمین شده به ذوب شدن قلب خود را با هر coo gurgle و با نفس بریده بریده (عجیب و غریب نحو هنوز وجود دارد). که نیروی قوی در کودک نو پا است جایزه اضافه شده است.

Baby Yoda in ‘The Mandalorian’

کودک Yoda در ‘Mandalorian’

نشان می دهد دونده Jon Favreau, که همچنین به عنوان سر نویسنده و تهیه کننده اجرایی دارای اعتبار بی عیب و نقص. او گروگان این obscenely موفق Iron Man (2008) که لگد غول پیکر, پهن MCU. فاورو نیز نقش رئیس جمهور مبارک هوگان در فیلم Iron Man , فیلم, با علاقه برای Downton Abbey. Awww.

 

این Mandalorian مجموعه ای است پنج سال پس از حوادث سال 1983 را به بازگشت جدای — هیچ کس به یاد مدیر Richard Marquand همه آنها به یاد داشته باشید این است که لیلا را (Carrie Fisher) طلا و لباس شنای زنانه دوتکه. وب-سری صورت می گیرد 25 سال قبل از J. J. Abrams’ The Force Awakens (2015). باید لیلا و هان جدا از راه در حال حاضر و یا آنها هنوز هم مبارک خانواده ، است بن که یک بچه بداخلاق و لوس در مسیر تبدیل شدن به Kylo رن یا او حرکت موبایل با نیروی تحت عمو لوقا سرپرستی?

این Mandalorian

  • فصل: 1
  • قسمت ها: 8
  • زمان اجرا: 31-45 دقیقه
  • Showrunner: Jon Favreau
  • بازیگران: Pedro Pascal, Carl Weathers, ورنر هرتزوگ, Nick Nolte, Taika Waititi Gina Carano

این Mandalorian زحمت نیست خود را با آنچه اشراف است تا در خاص خود را برج عاج. این شرح ماجراهای یک شکارچی فضل الدین Djarin. از طریق نشان می دهد که ما یاد بگیرند که در طول جنگ های کلون, Djarin شد و نجات و آموزش دیده توسط Mandalorians یک جنگجو مسابقه با قوانین و کیش. ‘این راه’ به نظر نمی رسد به حلقه ‘ممکن است نیروی با شما — ما ممکن است مجبور به صبر از 40 سال است که برای.

در قسمت اول این Mandalorian, Djarin دست خود را بیش از آخرین فضل کربن منجمد (من می دانم, Han) به Greef کرگ رهبر شکارچی فضل صنفی در پاسگاه جهان Nevarro. کرگ می گوید از دیگر کمیسیون های امپریالیستی مشتری است که به دنبال پیگیری یک دارایی ارزشمند و حاضر به پرداخت خوبی برای آن است. زمانی که Djarin متوجه 50 ساله دارایی است که در واقع یک نوزاد کوچک (از همان گونه به عنوان استاد جدی و Yoda) او یک تغییر از قلب trashes مشتری دن کشد بسیاری از ضربت امنیت آن و فرار با کودک است. Djarin است که در اجرا از مشتری و صنفی است. او به نظر می رسد برای پناهگاه در مکان های مختلف از جمله جنگل سیاره Sorgan (وجود دارد یک هفت سامورایی-مانند طرح دستگاه رفتن در اینجا) و خود را شریک سابق قبل از اینکه متوجه باشند که کودک نمی تواند امن تا زمانی که مشتری کشته شده است.

پدرو پاسکال برتری در نقش عنوان. حتی اگر او خرج می کند و تقریبا تمام صفحه نمایش زمان در پشت یک ماسک پاسکال با استفاده از صدا و راه رفتن را برای ایجاد یک “مرد بدون نام” پرنیان. Carl Weathers نقش Greef کرگ که می خواهم به انجام کار درست به عنوان طولانی وجود دارد این است که سود در آن است برای او. ورنر هرزوگ به عنوان مشتری به نظر نمی رسد به سمت چپ خود Zec از شخصیت جک ریچر ، تقریبا انتظار دارد که او را به درخواست Djarin به نیش کردن انگشتان دست خود را به اثبات آنچه که یک مرد سخت او است. Nick Nolte صدای Kuiil های مرلین به Djarin تلاش. جوجو خرگوش‘s Taika Waititi, که همچنین کارگردانی قسمت پایانی می دهد صدای خود را به خوانده IG-11 شکارچی برنامه ریزی به پرستار و محافظ کودک — ضعف هر چند خوش آمدید پژواک C3PO. Gina Carano پخش بدون مزخرف کارا تلماسه که Djarin دیدار در Sorgan. او از Alderan مبارزه در نبرد Endor است و در حال حاضر یک مزدور است.

به خوبی گام با ثروت از عجیب و شگفت انگیز, موجودات, این Mandalorian هیجان سوار شدن به کهکشان دور ، پس از اعتبار نورد, روی, زیبا, نقاشی storyboard از آخرین قسمت از یک زن و شوهر از سوالات باقی مانده است — یک پارسک یک واحد زمان و یا فضا و Mindflayer کارا اشاره به همان یک غریبه همه چیز?

این Mandalorian جریان در دیزنی+ Hotstar

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید