تئاتر علاقه مندان لطفا این چند وجهی صوتی کارگاه

بازیگر, مدیر, Saurabh Gharipurkar حیدرآباد بر اساس Udaan هنرهای نمایشی است که در جستجوی یک صدای یکی که قاطعانه عمیقا تشدید رسا و روشن از طرز. “صدای دارایی های اصلی یک تئاتر هنرمند” او سهام به عنوان او آماده برای انجام یک آنلاین کارگاه آموزشی صوتی سخنرانی زینب از مه 15. در این مستند که Saurabh مورد استفاده قرار گیرد به ارسال Hindi اشعار را به دوستان خود و اعضای خانواده ایده گیر کرده او را به تمرکز بر روی صدا. او می گوید: “تئاتر کارگاه های آموزشی با تمرکز بر مهارت های بازیگری. چند تا از آشنایان من نشان داد علاقه صوتی کارگاه است.”

او برای اولین بار صدای کارگاه از مارس 1 یک آزمایش با هفت شرکت کنندگان است. “آنها کارکنان شرکت های نرم افزاری کار از خانه. کلاس های خود را در صبح و نمی گذارد کار خود را در برنامه” او سهام اضافه کردن دومین کارگاه آموزشی است که در نتیجه تشویق پاسخ به این که اولین تلاش.

برای بهبود صنعت

در یک ساعت-پانزده دقیقه جلسه Saurabh می آموزد پایه ماژول های صوتی, آموزش دامنه و استقامت. انجام تمرینات زبان و خواندن تک گویی (انتخاب خطوط که اکثر حروف) آنها را قادر به بهبود مهارت خود را. او اشاره می کند “برخی از هنرمندان باید مسائل را با طرز. پس از کارگاه ما در Hindi تلاش ما این است که نه تنها برای بهبود تلفظ بلکه کمک به اعضای خود را پیدا صدای عمیق می دانم که در آن طنین انداز است.” او به نمونه هایی از داستان های دوران کودکی است که ذوب شدن قلب ما حتی در حال حاضر. “ما داستان عشق و به یاد داشته باشید راوی به دلیل صدای مدولاسیون. صدای قادر به ایجاد یک طوفان و یا سر و صدا مانند یک شیر است.”

اولین جلسه همچنین شامل مشق شب است که شرکت کنندگان ضبط تک گویی یا شعر. “هنگامی که آنها بازی ضبط شده آن را آسان برای آنها را به دانید که در آن آنها می تواند بهبود بخشد.” بودن در یک شبکه خوب منطقه از Wi-Fi (و نه داده های تلفن همراه) و متصل کردن از طریق گوش های همراه چند نیاز برای کارگاه. Saurabh پیش بینی چند چالش به صورت آنلاین کارگاه اما غافلگیر شده بود با اولین جلسه. او می گوید: “من مطمئن آموزش آنلاین, بنابراین من به نام من اولین کارگاه آموزشی یک آزمایش است. اما در حال حاضر من احساس می کنم این جلسات آنلاین بسیار بهتر از زنده جلسات به عنوان وجود دارد بدون اختلال بین تسهیل و شرکت کنندگان.”

تماس صوتی کارگاه ‘یک ضرورت برای ادامه تئاتر فعالیت’ او می گوید: “اگر نه برای این مستند با توجه به COVID-19 من هرگز کاوش صوتی کارگاه. راه ما کارگاه های آموزشی برای زنان خانه دار (O Womanaiya) و شرکت ها در طول تعطیلات آخر هفته, من می خواستم برای انجام یک جلسه در صدا اما نگه داشته و به تعویق انداختن آن به دلیل کمبود وقت. من خوشحالم که آن را در نهایت اتفاق می افتد در حال حاضر.”

Saurabh همچنین امیدوار است به انجام یک تولید گرا آنلاین تئاتر کارگاه در ماه ژوئن.

(Shabd — آنلاین کارگاه آموزشی صوتی سخنرانی و طرز. از مارس 15 تا 21 مه; 7.45 صبح تا 9 هستم; برای اطلاعات بیشتر: 92900 13166)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید