این عکاس صرف 1500 روز در موزه ها مشاهده افرادی که تا پایان تطبیق با آثار

آن را در سن 34 که در برلین مستقر در اتریش عکاس استفان Draschan متعلق به خود دوربین برای اولین بار. آن استعداد بود به او توسط برادرش به عنوان یک پاداش برای ترک سیگار. تا آن زمان او تا به حال flitted بین بسیاری از نقش — “بررسی تاریخچه شرکت متعلق به یک کافه-بار-باشگاه بود و یک روزنامه نگار, DJ, معلم و یک مشاور رسانه های اجتماعی…” استفان در زمان عکاسی به عنوان جدی خواستار داشتن قاطعانه به دنبال آثار استفان Ellcock آنلاین متصدی تاریخ هنر.

به زودی به اندازه کافی او را در پیدا کردن خود را در انتظار در اطراف در گالری برای مردم به پیاده روی و ندانسته در نهایت مطابق با آثار هنری آنها مشاهده (از نظر رنگ و یا الگوهای آنها می پوشند و یا چگونه آنها در برخواهد داشت). او نقاط مبارک انطباقها از رنگ و فرم الگو و سبک و عکس آنها. با عنوان به سادگی به عنوان “مردم مطابق با آثار’ این سری از عکس ها است که به آرامی garnering توجه جهانی به این دلیل است که آن را غیر معمول است. اما ما پیدا کردن که در آن است تنها یکی از بسیاری از غیر معمول و به ظاهر عجیب و غریب, ایده های که عکاس شده است به شرح زیر.

This project has been underway since 2015

این پروژه شده است در جریان پس از 2015 | عکس های اعتباری: Stefan Draschan

در میان Gauguins و monets ها در Musée de l’orangerie پاریس او را صبر کنید. چند revisits بیش از حد, خواهد, دنبال, برای قاب کامل. گاهی مردم با پوشیدن رنگ که فورا مطابقت با آثار هنری راه رفتن در; گاهی همان کسی است که استفان دیده بود سال پیش بود پیاده روی در و همکار در همان نقاشی است. گاهی اوقات او را گرفتن به عنوان بسیاری از 10 وقوع چنین عرض 90-دقیقه عجیب و غریب از انتظار. و هیچ یک از این قاب ها هماهنگ و یا مطرح.

در مورد آغاز به کار این ایده استفان می نویسد: به ما از برلین “قبل از اینکه من شروع به کار بر روی این سری من هرگز دوست برای دیدن افراد در مقابل آثار در گالری آن را به عنوان طول می کشد به دور از تجربه مشاهده یک قطعه. آن است که در واقع هنوز هم ناخوشایند. به عنوان مثال وقتی که من تعداد بازدید ورمیر نمایشگاه در موزه لوور ما هرگز اجازه بیش از دو ثانیه در مقابل هر یک از نقاشی.” اما دوست نداشتن خود را راه داد به یک پروژه هنری صرفا ساخته شده در مشاهدات فعالیت دنیوی. آن را در سال 2015 که استفان تصمیم به سند بسیاری از مناظر که اغلب به دور بماند در موزه ها و گالری عکس. در طول سال و پس از چندین بار و در فواصل طولانی از انتظار او شات حدود 1200 فریم چنین تا تاریخ. اما در دو ماه گذشته او شده بود و قادر به بازدید از موزه ها و گالری ها با توجه به مستند.

The uniqueness of this series has garnered him global attention

منحصر به فرد از این سری به دست آورد تا به او توجه جهانی | عکس های اعتباری: Stefan Draschan

Stefan مورد علاقه تجربه کار بر روی این سری بود که او خال خال همان شخص در همان گالری که او 30 سال قبل است. “او در مقابل همان نقاشی نیز هست. من تا به حال در واقع پیش بینی کرد که او خواهد آمد در مقابل نقاشی دوباره روز” می گوید: عکاس. همچنین وجود داشته است زمانی که تلاش های خود را رفت و بیهوده است. “اگر هیچ قاب برای گرفتن من آنجا ایستاده و مطالعه آثار خودم. من احساس می کنم که نقاشی های رنگ روغن تنفس بیشتر در زمانی که هیچ کس در اطراف” او توضیح می دهد.

جدا از عکاسی از مردم تطبیق با آثار هنری, Stefan تا به حال نیز ابتلا به برخی از نور دل, خنده دار دیدنی — مردم در موزه ها و کتابخانه ها یکی است! در واقع این هم یک سری کامل را در خود دارد. “جالب است که من نیز در بر داشت مردم با استدلال این آثار در زمان” او به یاد می آورد.

چگونه است که مستند شده است درمان های هنری خود را عمل ؟ “من تا به حال شده است در موزه ها و در مجموع 1500 روز در پنج سال گذشته, بنابراین من فکر می کنم آن را خوب به ماندن در خانه و نگاه به کار من تولید کرده اند” او آمده است.

مشاهده Stefan Draschan کار در Instagram (@stefandraschan)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید