این سنگ نورد در جمع آوری خزه

اگر شما در خیابان کلیسای فقط قبل از اینکه این مستند را به اثر شانس هستند شما را دیده ام Prabu Shyam آواز و نواختن گیتار خود را در پیاده رو. او می شده اند سخت به دست خود آینه سایه از بین بردن و سر و ریشو dreadlocks طول نیم تنه خود را.

Prabuddha Shyamal که می رود توسط Prabu Shyam به عنوان یک هنرمند ناب سرگردان نوازنده. گواهی کسب و کار حسابدار با MBA, او تصمیم گرفت به دنبال موسیقی. “من متوجه شدم که من نمی خواهم به کار محدود و کار مانند آن است که برای بقیه زندگی من است. من می خواستم به انجام آنچه که من لذت بردن از” او می گوید و اضافه میکند: “هدف من این است که به یک رکورد و در معرفی سبک از موسیقی به جهان است. وجود دارد یک حس رضایت از خود در بازی موسیقی خود را.”

نقطه از سریلانکا Prabu در شرق اروپا زمانی که او تصمیم گرفت به توجه به تماس از موسیقی و آن را در زندگی خود را انتخاب کنید. از آن پس او سفر جهان از busking (آواز برای کمک های داوطلبانه) و پذیرش دعوت به انجام. او همچنین یک شرکت کننده در لیتوانیایی فصل از صدای در سال 2017. او وارد هند مدتی در سال گذشته تور نقاط مختلف کشور از لاداخ به گوا. بنگلور آخرین مرحله از سفر خود و او قرار بود به سمت چپ در هفته گذشته برای سریلانکا به رکورد او اولین آلبوم.

این خود آموخته گیتاریست نیز نقش گیتار باس و سازهای کوبه ای مانند کاجون و درام است. Rock ‘n’ roll, بلوز و هیپ هاپ در حال Prabu را forte به عنوان به خوبی به عنوان classic rock ballads. او در لیست ‘Summer of 69’, ‘تسبیح’, ‘Like a Rolling Stone” و “کودک شیرین من” به عنوان رفتن به آهنگ ها در جیب عقب خود را.

“پس از همه من رفت و آمد من خوشحال می شود در نهایت می زنیم اما به نظر می رسد مثل من باید در هند در حالی که دیگر می گوید:” این نوازنده است که در حال حاضر بنگلور-پس از پرواز متوقف شد و فرودگاه تعطیل زیر این مستند.

با وجود ناراحتی Prabu سپاسگزار به مدیر هتل او اقامت در, برای کمک به او. “آنها حتی به من اجازه طبخ چند سری لنکایی, ظروف وجود دارد که من احساس می کنم دلتنگ,” او می گوید که مایل نیست به نام استقرار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید