هر چند خدمات به حالت تعلیق در چنای مترو همچنان به ضد عفونی کردن ایستگاه و قطار

Chennai, مترو, راه آهن خدمات ممکن است به حالت تعلیق تا 14 آوریل, اما همه 32 ایستگاه در 45 کیلومتر شبکه ضد عفونی هر سه روز.

به گفته مقامات چنای مترو راه آهن محدود (CMRL) و همیشه از این مستند در آخرین هفته از ماه مارس آنها شده اند به طور مرتب ضد عفونی ایستگاه به عنوان یک اقدام احتیاطی. “هر چند در این ایستگاه ها بسته شده و ما نمی خواهیم به شانس و تصمیم به ادامه با تمیز کردن ایستگاه با استفاده از یک ماده شیمیایی خاص. بالا ایستگاه های بیشتر باز شده و از این رو در ابتدا ما فکر می کنیم آغاز خواهد شد با آنها و پس از آن تصمیم به گسترش آن به تمام ایستگاه. کسانی که تمیز کردن ایستگاه های حفاظت شده با ماسک و دستکش و همچنین” یک مقام رسمی گفت.

این از هم جدا قطار و مربیان بیش از حد ضد عفونی هر چهار روز یک بار برای جلوگیری از گسترش COVID-19. “در نهایت در برخی از نقطه ای که ما رزومه, خدمات, ما باید مطمئن شوید که ایستگاه های قطار و تمیز هستند; بنابراین ما تصمیم به انجام این تمرین دوره ای که ما مسافران در معرض خطر هستند. ما شده اند با استفاده از نزدیک به 30 قطار و تمام 30 تمیز هستند یکی پس از دیگری در فواصل منظم,” او اضافه شده است.

نیز وجود دارد برخی از وسایل نقلیه هنوز در حال پارک شده در ایستگاه های. برخی از مسافران که برگزاری ماهانه عبور برای پارکینگ وسایل نقلیه خود را در ایستگاه هنوز هم نمی شود آنها را گفته است. “ما تا به حال با توجه مسافران دو روز زمان در ماه گذشته. اگر آنها هنوز هم برداشته نشده خودرو آنها را در حال حاضر تماس با مراقبت از مشتری و با توجه به در دسترس بودن کارکنان در ایستگاه آنها داده خواهد شد و زمان به وسایل نقلیه خود را از ایستگاه” یک مقام دیگر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید