ببر در نیویورک باغ وحش برانکس تست مثبت برای coronavirus

یک ببر در باغ وحش برانکس در شهر نیویورک دارای آزمایش مثبت برای بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus در اولین مورد شناخته شده از انسان آلوده حیوانات و ساخت آن بیمار وحش ارشد دامپزشکی گفت: در روز یکشنبه.

نادیا 4 سال ببر مالایا که آزمایش مثبت بود به نمایش در آمد برای COVID-19 بیماری پس از در حال توسعه یک سرفه خشک همراه با سه نفر دیگر از ببر و سه شیرها انجمن حفاظت از حیات وحش که مدیریت باغ وحش در بیانیه ای گفت:. همه گربه در حال انتظار برای بازیابی آن ،

این ویروس است که باعث COVID-19 اعتقاد بر این است که از حیوانات به انسان و تعدادی از حیوانات آزمایش مثبت در هنگ کنگ است.

اما مقامات بر این باورند که این یک مورد منحصر به فرد به دلیل نادیا بیمار شد و پس از قرار گرفتن در معرض یک بدون علامت وحش کارمند پل کلل رئیس دامپزشک در باغ وحش برانکس گفت: عصر ایران. Calle گفت: آنها نمی دانند که کارمند آلوده ببر.

“این اولین بار است که هر یک از ما را از هر نقطه در جهان است که یک فرد آلوده به حیوان و حیوان مریض شدم,” Calle گفت:, و اضافه کرد که آنها برنامه ریزی شده برای به اشتراک گذاشتن یافته ها با دیگر باغ وحش ها و موسسات. “امیدوارم همه ما باید یک درک بهتر به عنوان یک نتیجه است.”

در حالی که دیگر ببرها و شیرها نیز برگزاری نمایشگاه علائم باغ وحش تصمیم به آزمون تنها نادیا چرا که او بدحال و در حال شروع به از دست دادن اشتها خود را و آنها نمی خواهند به موضوع تمام گربه ها به بیهوشی Calle گفت.

“ببر و شیرها نیست وحشتناکی بیمار,” او گفت:.

نادیا تحت اشعه X-سونوگرافی و آزمایش خون به سعی کنید به کشف کردن آنچه که بیمار خود را. آنها تصمیم به تست برای COVID-19 با توجه به افزایش موارد در شهر نیویورک کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده است.

اول ببر در باغ وحش است که بسته از اواسط ماه مارس شروع به نشان دادن نشانه هایی از بیماری در مارس 27, با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده ملی دامپزشکی خدمات آزمایشگاه که به انجام آزمون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید