Infinite می بیند تجدید نظر در حال رشد در طول مستندات

این است Infinite زمان. اجتماعی پلت فرم های ویدئویی که در حال حاضر مورد علاقه نوجوانان است که به طور فزاینده ای در حال استفاده توسط بزرگسالان به دنبال راه هایی برای عبور زمان در طول coronavirus مستندات.

کاربران پست فیلم کوتاه — بیش از 60 ثانیه اما اغلب به عنوان کوتاه به عنوان 15 — به نمایش گذاشتن خود را نیش می زنند به اندازه مهارت های رقص و یا به اشتراک گذاری relatable تجارب با یک پیچ و تاب و طنز آمیز.

این نرم افزار متعلق به چینی شرکت با تکنولوژی ByteDance دیدم 65 میلیون دانلود در سراسر جهان در ماه مارس با توجه به تجزیه و تحلیل ترافیک سایت SensorTower.

در علاوه بر این به موجود 800 میلیون گزارش در ماه ژانویه توسط DataReportal برنامه در حال نزدیک شدن به یک میلیارد کاربران —هر چند Infinite خود را انتشار داده است.

و اگر نوجوان ارسال شده است بر روی پلت فرم برای ماه, به نظر می رسد بزرگسالان با وقت آزاد بیشتری — به عنوان بسیاری از نقاط جهان را تشویق به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus —در نهایت در ابتلا به.

Cecile گیر در خانه در پاریس با شش و سه ساله کودکان شیفته بود که یک دوست فرستاده او یک ویدیو. به زودی او تا به حال دانلود نرم افزار و ارسال کلیپ های خودش.

“به خودم گفتم:” خوب, این چیزی است که خنده دار من می تواند انجام دهد با پسران به تصویب زمان اگر تنها برای پانزده دقیقه’,” او گفت:.

مشاهیر پیوست سرگرم کننده بیش از حد از جنیفر لوپز به ماریا کری —حتی 82 ساله جین فوندا.

استفاده از رسانههای اجتماعی است در سراسر هیئت مدیره به عنوان جنبش محدود شده است در سراسر جهان, اما Infinite — در حال حاضر با داشتن یک لحظه قبل از همه گیر است — بهتر از دیگران است.

شاعرانه تعطیلات نمایش و قاب کاملا هنری عکس — طولانی نشانگر از Instagram زیبایی — در حال حاضر دور از دسترس برای بسیاری از.

اما نمونه Infinite ارسال می کند نیاز به یک پس زمینه زیبا توضیح Thibault لو Ouay بنیانگذار Pentos یک شرکت است که کمک می کند تا علامت های تجاری با استراتژی بازاریابی خود را بر روی پلت فرم.

“در Infinite, شما را به رقص در خانه خود را,” او گفت:.

بسیاری از فیلم ها بر روی پلت فرم نسل از وب سایت های موسیقی.ly — در حال کار اجرای کوتاه طراحی رقص و لب همگام سازی به آهنگ کلیپ های مکرر و riffed در و بیش از بیش.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید