افسردگی گرمسیری اشکال طوفان دیده بان صادر شده برای N کارولینای

ملی طوفان مرکز گفت: یک کم فشار سیستم فقط در سواحل شرق و مرکزی فلوریدا تبدیل شده است به یک افسردگی گرمسیری و گرمسیری طوفان دیده بان صادر شده است برای بخشی از ساحل کارولینای شمالی.

در 5 p. m. به روز رسانی هواشناسان گفت: طوفان واقع شده است در حدود 200 کیلومتری شرق ملبورن فلوریدا. آن را تا حداکثر پایدار باد از 55 kph.

طوفان که شده است به نام افسردگی گرمسیری است در حال حرکت شمال-شمال شرقی در 20 kph.

محلی پیش بینی در باهاما گفت: دوش درنگ بیش از این جزیره گرند باهاما و Abaco که هنوز در تلاش برای بازیابی پس از برخورد با یک دسته 5 طوفان سال گذشته است.

اما هیچ سیل گزارش شده است به عنوان افسردگی چرخش فقط غربی مجمع الجزایر است و انتظار می رود به اقیانوس باز به عنوان آن را تقویت می کند.

مقامات گفتند آنها آماده بودند برای تخلیه بیماران در حال حاضر قرار دارد در چادر در گرند باهاما پس از طوفان دوریان آسیب دیده این جزیره بیمارستان اما پیش بینی گفت: بخش عمده ای از رعد و برق در حال واقع در شمال و شرق افسردگی هستند و انتظار می رود تاثیر این منطقه است.

طوفان پیش بینی شده است برای نگه داشتن همان آهنگ که به معنی گرمسیری افسردگی خواهد بود دریایی اما به موازات ساحل شرق فلوریدا. پس از آن مسیر کمتر روشن است.

“این سیستم باید به تدریج تقویت در چند روز آینده آن را به عنوان باقی می ماند بیش از جریان خلیج فارس کنونی و در نسبتا کم باد برشی شرایط” این NHC نوشت.

اما از آنجا که هوای اطراف نیست به خصوص مرطوب, آن به احتمال زیاد نمی خواهد به طور قابل توجهی تشدید هواشناسان گفت.

گرمسیری-طوفان-نیروی باد و باران های سنگین ممکن است در کارولینای شمالی در روز دوشنبه و خطرناک ساحلی شرایط گشت و گذار و تبدیل جریان انتظار می رود به گسترش شمال از فلوریدا به mid-Atlantic states طی چند روز آینده.

یک طوفان گرمسیری هشدار صادر شده برای بخش هایی از کارولینای شمالی در سواحل شمال از شهرستان گشت و گذار به اردک از جمله Pamlico و البمارل برای تلفن های موبایل.

فصل طوفان رسما شروع می شود در تاریخ 1 ژوئن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید