تهمت موجب اقتدار هندی-آمریکایی ها دانشمندان و محققان

واشنگتن: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ستایش هندی-آمریکایی ها دانشمندان و محققان برای تلاش های خود را در توسعه داروها و واکسن برای مرگبار coronavirus.

آقای ترامپ گفت: آمریکا از نزدیک کار با هند برای مقابله با این بیماری همه گیر.

“ما باید فوق العاده ای جمعیت هند در ایالات متحده و بسیاری از مردم که شما در حال صحبت کردن در مورد در حال کار بر روی این واکسن بیش از حد. بزرگ دانشمندان و محققان” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در باغ گل رز کاخ سفید در روز جمعه.

او در پاسخ به هند-آمریکا جامعه قدردانی خود را از مبارزه با کروناویروس.

این اولین بار است که یک رئیس جمهور به رسمیت شناخته شده علمی و پژوهشی و استعداد از جامعه آمریکا.

تعداد زیادی از دانشمندان درگیر در لبه برش پژوهش در جنبه های مختلف علوم پزشکی از جمله در موسسه ملی بهداشت و درمان دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی و زیستی-داروسازی راه اندازی است.

وجود حدود 4 میلیون آمریکایی های هندی تبار در ایالات متحده است که حدود 2.5 میلیون رای دهندگان بالقوه در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر.

به عنوان یک کاندیدای ریاست جمهوری آقای ترامپ شد اولین نامزد برای برگزاری جداگانه انتخابات رالی برای هندی-آمریکایی در ماه اکتبر 2016 در نیوجرسی.

از آن پس او داده است تا خود را به عنوان بهترین دوست هند و هندی-آمریکایی در کاخ سفید است.

با توجه به روسای تهمت پیروزی هندی-آمریکایی کمیته مالی, Al ماسون رئیس جمهور است و نه فقط حساس نگهبان به 325 میلیون همکار آمریکایی او نیز خود را مصمم و انسانی فرمانده کل قوا.

“او را بیرون آورده و خود واقعی همدلی و عزم — حاوی فقط راه حل های مناسب برای مبارزه با این “ساخته شده در چین” coronavirus بیماری همه گیر. ماموریت خود را برای نجات زندگی آمریکایی و احیای اقتصاد آمریکا است. با انجام هر آنچه در آن طول می کشد” میسون گفت: در روز جمعه.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است بی نظیر. منتقدان و دشمنان باید او را تنها بگذارید. آنها باید به او اجازه دهید تمرکز بر روی مبارزه برای همه آمریکایی ها در برابر نامرئی coronavirus همه گیر و بازسازی اقتصاد است. او یک استاد در هر آنچه که او می سازد و او معتقد است در قدرت دعا گفت: میسون.

مشاور ارشد Donald J مغلوب ساختن پیشی جستن برای رئیس جمهور, Inc. ملی و صندلی از مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی کمیته مالی Kimberly Guilfoyle, در اخیر op-ed در Daily Caller گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که مردم آمریکا در کنار او.

در این مرحله تیم مغلوب ساختن پیشی جستن را مطرح کرده است بیش از $742 میلیون با بیش از $ 255 میلیون پول نقد در دست. پس از انتقال به مجازی کمپین ملی تهمت پیروزی در هماهنگی با کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه ساخته شده است بیش از 20 میلیون رای دهنده تماس و افزود: بیش از 300,000 جدید داوطلبان آوردن مجموع به 1 میلیون داوطلب آموزش دیده و فعال Guilfoyle نوشت.

مقدار مطرح شده توسط هندی-آمریکایی ها برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نه در دسترس به عنوان در حال حاضر.

Coronavirus که برای اولین بار پدید آمده در چین در شهر ووهان ادعا کرده بیش از 3,00,000 زندگی با 4.5 میلیون تایید عفونت در سراسر جهان تا کنون.

ایالات متحده به تنهایی حساب برای بیش از 87,000 COVID-19 مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید