مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شدید از مطالعات است که او را در تضاد

“برگ برنده دشمن در بیانیه ای گفت:” از یک مطالعه است. “سیاسی کار ضربه,” او گفت: از دیگر.

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هل به بازگشایی این کشور با وجود هشدارهای از پزشکان در مورد عواقب ناشی از حرکت بیش از حد سرعت در طی coronavirus بحران است و شلاق دانشمندان که نتیجه گیری های او ندارد.

دو بار در این هفته آقای ترامپ نه تنها اخراج نتايج مطالعات اما پیشنهاد — بدون شواهد که نویسندگان آنها بودند با انگیزه های سیاسی و به تضعیف تلاش های خود را به رول محدودیت. یکی از مطالعات انجام شده, بودجه در بخش, توسط, خود, دولت, موسسه ملی بهداشت مطرح هشدار در مورد استفاده از هیدروکسی کلروکین.

نامه از سردبیر


خواننده عزیز

ما شده اند نگه داشتن شما تا تاریخ را با اطلاعات در مورد تحولات در هند و جهان است که باید تحمل در سلامتی و تندرستی ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید