TTD در انتظار دولت nod اجازه می دهد تا دارشان در تیروملا

Tirumala تیروپاتی Devasthanams (TTD) است که منتظر یک اشاره از آندرا پرادش دولت اجازه می دهد تا دارشان برای جانبازان در تیروملا, TTD رئیس Y. V. Subba ردی گفت: در روز پنج شنبه.

صحبت کردن به هندوآقای ردی گفت: TTD نوشته بود به دولت که دارشان می تواند اجازه داده می شود برای حدود 10000 جانبازان در روز برای شروع با توجه به فاصله فیزیکی در محل اقامت صف و دارشان. هر چند به طور متوسط 85,000 به 1 لاخ اختصاص داده است بازدید تیروملا روزانه از سراسر کشور COVID-19 پروتکل های ایمنی نمی خواهد اجازه چنین تجمعات.

به TTD مدیریت در مشورت با بهداشت و دیگر مقامات اتحاد chalked از یک پروتکل ایمنی برای کارکنان و پرسنل امنیتی و جانبازان. این طرح به صدور تعداد محدودی از دارشان آنلاین بلیط و ارائه دستورالعمل های دقیق برای جانبازان در قوانین را دنبال کنید. تعداد کافی از ماسک دست sanitisers حرارتی و اسکنر در دسترس ساخته شده باشد در Alipiri امنیتی check point و در تیروملا برای جانبازان. یک قرنطینه بلوک تاسیس شده است به جای کارکنان و یا جانبازان با علائم COVID-19.

“هر چند معبد بسته است برای جانبازان روال آیین در حال انجام است. ما بودجه کافی برای پرداخت حقوق و اجرای بیمارستان ها و موسسات آموزشی متعلق به TTD,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید