U. N. تجلیل برای LGBTQI ابتکار در مانیپور

سازمان ملل متحد دبیرکل سازمان ملل در جوانان ذکر شده است مانیپور را Khudol (هدیه) در میان بالا 10 طرح جهانی برای فراگیر مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

همچنین بخوانید: مانیپور ایجاد کرد ایجاد قرنطینه کلبه برای عودت

Khudol است crowdfunded ابتکار Ya_All یک ایمفال مبتنی بر سازمان های غیر دولتی است که تا به حال ایجاد شده هند برای اولین بار فراجنسیتی تیم فوتبال. ابتکار عمل مستلزم حصول اطمینان از مواد غذایی, سلامت و بهداشت LGBTQI+ جامعه مردم با اچ آی وی زندگی روزانه دستمزد حقوق بگیران کودکان و نوجوانان است.

“بسیج یک شبکه از 100 داوطلبان آنها ارائه کرده اند در حدود 2000 خانواده ها و افراد با بیش از 1000 بهداشتی کیت 6,500 پد بهداشتی و 1500 کاندوم” گفت: Jayathma Wickramanayake از سریلانکا فرستاده سازمان ملل در جوانان است.

خانم Wickramanayake همچنین اذعان کرد Ya_All که تاسیس شد در سال 2017, برای سازماندهی بهداشت روان کارگاه های آموزشی و برپایی Meitram اولین شرکت کار و شبکه های فضای متعلق به و اجرا توسط عجیب و غریب افراد در هند.

“اذعان سازمان ملل بال یک تشویق برای تقویت کار ما نسبت به بیشتر شمول. ما شده اند رسیدن به آسیب پذیر بخش آفلاین و آنلاین از آخرین 50 روز” Ya_All بنیانگذار Sadam Hanjabam گفت هندو روز جمعه.

امن قرنطینه

مانیپور نیز بیشتر تطابقی به جامعه فراجنسیتی از کشورهای دیگر در طول COVID-19 pandemic مستند اطمینان حاصل کرد که آنها قرار نیست به مراکز قرنطینه برای مردان است.

Ya_All ایجاد یک مدل فراگیر فضای امن برای نما عودت. سازمان همکاری های محلی Thangmeiband ایالات باشگاه و ایمفال غرب منطقه دولت به مجموعه ارائه اتاق های جداگانه و توالت برای تغییر جنسیت افراد علاوه بر یک سطح شیب دار برای متفاوت-abled در یک مرکز قرنطینه در ایمفال DM کالج معلم آموزش و پرورش است.

“افراد جوان از حاشیه مجبور به مهاجرت به شهرهای بزرگتر برای امرار معاش در غیاب شامل گزینه های در دولت ما. این COVID-19 بحران اضافه شده سختی به همکار جوان مردم آسیب پذیر” آقای Hanjabam گفت.

دو روز بعد در مه 21, دولت اجتماعی, وزارت رفاه همچنین از افتتاح دو اختصاص داده شده قرنطینه مراکز برای تغییر جنسیت افراد, که در آن گفت: برای اولین بار از نوع خود. “مراکز در حال آماده دریافت ما مردم تغییر جنسیت رشته در خارج” وزیر Nongthombam Biren سینگ گفت.

“آن در نظر گرفته شد محتاطانه برای باز کردن جداگانه قرنطینه مراکز transgenders, برای اطمینان از امنیت عاطفی در طول زمان بیماری همه گیر. ما در زمان تصمیم گیری بعد از ما آمد به می دانم که اعضای جامعه با آن مواجه شد ناراحتی در امکانات به اشتراک گذاری با مرد یا زن زندانی” گفت: Ngangom Uttam سینگ بخش مدیر.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید