منصور هادی خواستار خروج آزار و اذیت اقلیت ها در هند بیش از COVID-19

بیانیه وزارت امور خارجه برای آزادی بین المللی مذهبی سام براون بک به نام COVID-19-مربوط به فصاحت و بلاغت و آزار و اذیت در هند — به خصوص در برابر مسلمانان — در حالی که همچنین با تمجید نخست وزیر نارندرا پیام برای وحدت.

“ما در هند دیده می شود گزارش تاسف COVID مرتبط با لفاظی و آزار و اذیت به خصوص در برابر جامعه مسلمان. این تشدید شده است جعلی اخبار گزارش ها و اطلاعات به اشتراک گذاشته شده از طریق رسانه های اجتماعی. نیز وجود داشته اند مواردی از مسلمانان مورد حمله به اتهام پخش coronavirus” آقای براون بک به خبرنگاران گفت: در 14 ماه مه در طول یک تلفن جلسه در مورد COVID-19 و تاثیر آن بر اقلیت های مذهبی.

“در حال حاضر, من را تشویق کرد و ما شده ایم با تشویق از اظهارات سران هند مقامات واقعا خواستار وحدت و با اشاره به نخست وزیر اظهار داشت که حتی COVID-19 نمی بینم دین و زبان و یا مرز است که قطعا درست است,” او گفت:.

همچنین بخوانید: اسلام هراسی در حال افزایش است در هند می گوید: سازمان همکاری اسلامی

آقای براون بک نظرات آمده هفته پس از ایالات متحده آمریکا کمیسیون بین المللی برای آزادی مذهبی (USCIRF) مستقل حزبی کمیسیون تنظیم توسط کنگره آمریکا کاهش داد هند آزادی مذهبی امتیاز به بالاترین درجه. گرفتن توجه داشته باشید از هند تابعیت متمم قانون و ثبت ملی برای شهروندان USCIRD توصیه کرده بود به وزیر خارجه مایک Pompeo که هند به عنوان یک ” کشور از نگرانی های خاص.”

پرسید: اگر به اعتقاد او, هندی, رهبری, زبان, خواستار وحدت در واکنش به USCIRF تعیین آقای براون بک گفت: “نمی دانم.

همچنین بخوانید: Coronavirus | Ex-کارمندان پرچم آزار و اذیت اقلیت های

“من لازم نیست که هر چیزی خاص است که من نسبت به زبان به من فقط اشاره کرد که آن را مثبت و خوب است. و من نمی خواهم برای همیشه فقط به همه چیز منفی,” او گفت:.

“…واقعیت این است که رهبری می گویند این ، USCIRF را قرار داده و آنها را به عنوان شما اشاره کرد که در نور است و بسیاری از علاقه هر دو در اینجا و در هند به عنوان شما ممکن است حدس می زنم. ما خواهد بود با قرار دادن ما گزارش — وزیر [Pompeo] را قرار داده و از این گزارش از وزارت امور خارجه نسبتا زود و پس از آن ما را — که شما شروع ساعت زمان روی کار نهایی تعیین در کشور از نگرانی های خاص و یا سازمان دیده بان لیست کشورها و USCIRF توصیه خواهد شد اشاره کرد و همچنین. اما من نمی دانم که چرا آنها که, اما من خوشحالم که آنها را” آقای براون بک گفت.

همچنین بخوانید: اسکریپت وحدت: در coronavirus و تعصبات اجتماعی

به طور قابل ملاحظه USCIRF همچنین خواستار آزادی کسانی که در اعتراض به کا.

“در طول #COVID19 بحران وجود دارد گزارش #هند دولت این است که دستگیری فعالان مسلمان در اعتراض به #کا از جمله عمروعاص Zargar که حامله است و” کمیسیون توییتی در مارس 14. “در این زمان #هند باید آزاد کردن زندانیان عقیدتی و نه هدف قرار دادن کسانی که تمرین خود را دموکراتیک حق اعتراض.”

در حالی که وجود دارد هیچ خاص هند مرجع در این زمینه [این جلسه مورد بحث و بررسی تعدادی از کشورها و اقلیت] آقای براون بک اظهارات در 14 ماه مه آغاز شد گفت: تعدادی از کشورها منتشر شده بود زندانیان عقیدتی و این که “برخی از زندگی مردم شد و احتمالا ذخیره شده توسط این.”

افغانستان اقلیت

این نماینده همچنین گفت سیک ها در افغانستان به دنبال مهاجرت به کشورهای امن تر از جمله هند در پاسخ به یک سوال در سیک ها در افغانستان به دنبال پناهندگی در آمریکا پس از 25 ماه مه در حمله به یک gurdwara در کابل وجود داشته است تماس — از جمله از هند کنگره آمریکا Ro Khanna — اعطای افغانستان سیک ها و هندوها پناهندگی در آمریکا

سیک و هندو گروه در افغانستان نیز به طور مستقیم به دادگاه تجدید نظر به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای پناهندگی, the Wall Street Journal گزارش شده در ماه آوریل است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور قابل توجهی کاهش در تعداد پناهندگان در ایالات متحده هر سال در حالی که همچنین ساخت آن را سخت تر به درخواست پناهندگی در امریکا است.

“سفر کردم — من ملاقات از طریق تلفن با تعدادی از نمایندگان سیک در مورد این مورد خاص و آنها همچنان به درخواست برای ادامه وجود دارد به یک درخواست — از برخی از نمایندگان خود را برای مهاجرت — ایالات متحده آمریکا و کانادا و حتی سوالات در مورد هند و پاکستان در مورد اینکه قادر به رفتن به هر یک از این مکان به بیرون از افغانستان,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید