ایالات متحده از شرکت داروسازی علوم جلعاد به احتمال زیاد به دنبال nod به بازار ضد ویروسی داروی remdesivir در هند

ایالات متحده دارویی غول Gilead Sciences است به احتمال زیاد به درخواست هند مرکزی داروهای استاندارد کنترل سازمان (CDSCO) به زودی به دنبال بازاریابی مجوز برای آن ضد ویروسی داروی remdesivir است که در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان یک پتانسیل دارو برای کوروناویروس (COVID-19).

مقامات این اتحادیه با وزارت بهداشت همراه با داروهای کنترل کننده به طور کلی از هند (DCGI) برگزار شد بحث و گفتگو با نمایندگان Gilead Sciences روز چهارشنبه به تهیه یک نقشه راه برای معرفی remdesivir در هند, منابع گفت.

Remdesivir مواد مخدر نشان می دهد ‘روشن’ اثر در درمان coronavirus می گوید ایالات متحده

“ایالات متحده بر اساس شرکت مشتاق است در درخواست برای اعطای مجوز بازاریابی برای آن دارو remdesivir در هند. آنها مطلع در مورد مقررات روش برای اعطای تایید یک داروی جدید در کشور و مطمئن شد از مجموع تسهیل. شرکت نمایندگان گفت که آنها خواهد شد پس از بحث و گفتگو با هیئت مدیره” یک مقام رسمی گفت.

دارو صادر شده است, اضطراری, استفاده از مجوز (امارات) توسط ایالات متحده غذا و داروی آمریکا (FDA) برای درمان در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار.

تصویب قانونی تحت استثنایی مسیر اعطا شد توسط ژاپنی ها وزارت بهداشت و رفاه در 7 مه بر اساس داده های بالینی از آمریکا

“بر اساس مصوبات اعطا شده توسط USFDA و یا هر گونه دیگر تنظیم کننده مشهور هند تنظیم کننده می تواند تصویب مواد مخدر توسط waiving کردن آزمایش های بالینی در شرایط خاص مطابق با مفاد قانون جدید مبارزه با مواد مخدر و کارآزمایی بالینی قوانین 2019” یک منبع در دانش از تحولات گفت.

خیلی خوشحال, جلعاد جوهر پیمان برای Remdesivir

اثر remdesivir شد مورد بحث در نشست اخیر مشترک-نظارت گروه (کمیته فنی) به ریاست اداره کل خدمات بهداشتی و درمانی (DGHS) و استفاده از مواد مخدر در COVID-19 بيمار شد و مورد تایید نیست به علت عدم اندازه کافی شواهد علمی در این مرحله است.

“در جلسه اخیر تصمیم بر آن شد که پس از redmdesivir یکی از چهار پروتکل درمانی که در حال بررسی در این مطالعه کارآزمایی بالینی کنترل شده زیر که همبستگی دادگاه برای پیدا کردن یک درمان موثر برای COVID-19 سراسر کشورهای مختلف ممکن است ما منتظر نتیجه آن قبل از تصمیم گیری گنجاندن این دارو در درمان ملی پروتکل” یک منبع گفت.

جلعاد جوهر پیمان با generic سازان در Remdesivir

سه تن دیگر از پروتکل های درمان هستند هیدروکسی کلروکین ترکیبی از لوپیناویر و ریتوناویر و همچنین ترکیبی از لوپیناویر و ریتوناویر با اينترفرون بتا-1a.

Gilead Sciences, Inc. وارد شده به صدور مجوز غیر انحصاری موافقت نامه با شرکت داروسازی داخلی از جمله سه رشته Cipla, خیلی خوشحال زندگی و علوم گوناگون برای تولید و توزیع Remdesivir.

این آموخته شده اند که این شرکت ها قادر خواهد بود برای شروع اولین لوازم از ژوئیه/اوت حتی اگر آنها با توجه به سرعت پیگیری مصوبات در این منبع گفت.

وزارت بهداشت قبلا نوشته شده به Gilead Sciences, Inc. به عرضه مواد مخدر برای استفاده در آزمایشات برای 1000 بيمار در AIIMS.

اما این شرکت در مارس 12 گفت: بهترین روش برای هند برای شرکت در یک remdesivir کارآزمایی بالینی است که از طریق چه کسی ‘همبستگی محاکمه’ انجام شده در کشورهای مختلف از جمله هند که در آن remdesivir یکی از پنج تن مواد مخدر در حال تلاش.

از شورای تحقیقات پزشکی هند پیشتر گفته داروی ضد ویروسی remdesivir که در طول شیوع بیماری ابولا ممکن است مهار SARS-CoV-2 تکرار و تحقیق بر روی اثر بخشی آن در درمان COVID-19 بخشی از, که ‘همبستگی دادگاه.’

با توجه به مطالعه اخیرا منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند دو نفر از سه بدحال coronavirus بيمار اکسیژن حمایت و یا در هواکش نشان داد نشانه هایی از بهبود در زمانی که آنها اداره remdesivir.

جدید مبارزه با مواد مخدر و کارآزمایی بالینی قوانین 2019 را فراهم می کند برای برخی جملات که بر طبق آن ارائه چشم پوشی از محلی فاز سوم آزمایش بالینی این دارو مورد تایید و عرضه شده در برخی از کشورها (به عنوان مطلع از زمان به زمان) منوط به شرایط خاصی و تایید انجام فاز-IV مطالعه یک منبع توضیح داد.

فاز چهار مطالعه نیاز می تواند کاهش می یابد در صورتی که از داروهای خاص ارتباط در صورت نیاز برآورده نشده برای بیماری نادر که مواد مخدر در دسترس نیست و یا موجود در هزینه های بالا و یا یتیم مواد مخدر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید