ایالات متحده به نظر favourably teleworking برای H1-B کارگران

ایالات متحده دولت گفت که ویزای H-1B (ماهر موقت) کارگران می تواند انتظار می رود به درمان با “بسیار معقول و منطقی در نظر گرفتن” برای درخواست به telework به عنوان بخشی از شرکت خود را’ زمان کار سیاست یک مقام ارشد در وزارت امنیت داخلی (DHS) گفت: در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران در اوایل این هفته.

همچنین بخوانید: سنای آمریکا به اتفاق آرا می گذرد 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته نجات

شرکت های ایالات متحده در سراسر بسیاری از ایالت ها به teleworking در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

این رسمی بود که در پاسخ به یک سوال از آسیایی, اخبار بین المللی (ANI) آژانس خبری گفت که در حالی که آنها نمی خواهد بود قادر به اظهار نظر در مورد خاص جهت سیاست بدون مشورت با ایالات متحده تابعیت اطلاعات خدمات (USCIS) آنها انتظار می رود آن را به یک “بسیار معقول” از این وضعیت است.

“… ما در حال حمایت از, در سراسر بخش گام برای امن تر در محیط کار در نور از Coronavirus بنابراین من خواهد بود انتظار برای دیدن که تمدید به شرایط و ضوابط اجرا با توجه به ویزای H-1B,” او گفت:.

“من فکر می کنم شما می توانید انتظار به بسیار معقول و منطقی در نظر گرفتن از USCIS در تمام این مرتب کردن بر اساس شرایطی که تنها ناشی از کوروناویروس.”

به طور کلی اصلاح شده و یا جدید H-1B دادخواست نیاز به ثبت قبل از یک کارگر شروع به کار در یک سایت جدید. پس از اصلاح ظ کارگر می توانید شروع به کار در محل جدید بلافاصله و بدون نیاز به صبر برای تصمیم گیری نهایی در این طومار.

همچنین بخوانید: بیش از 400 مردن از کروناویروس در آمریکا تایید عفونت پرش به نزدیک به 34000

USCIS دفاتر بسته شده اند را به عموم از مارس 18 و بسته باقی می ماند تا آوریل 17, مگر اینکه همه گیر وضعیت اجازه نمی دهد آن را. اورژانس قرار ملاقات ها ممکن است برنامه ریزی شده از طریق USCIS تماس با مرکز.

ویزای بیش از stayers

اگر شما در ایالات متحده در حال حاضر و ویزای شما منقضی می شود و شما قادر به ترک آنجا که وجود دارد هیچ پرواز به کشور خود را با توجه به همه گیر , شما می توانید درخواست برای یک فرمت به USCIS رسمی گفت.

همچنین بخوانید: Coronavirus | آمریکا آغاز می شود کارآزمایی بالینی تحقیقاتی واکسن برای coronavirus

“بنابراین ویزا برای مثال که در آن یک فرمت است که درخواست و امروز شما در حال رفتن به یک کشور که در آن پروازهای گرفته شده پایین را می توان به آسانی می رود به مطلوب شده توسط USCIS دریافت کرده در حالی که می گویند دو ماه پیش است که نمی خواهد مورد بوده است. اگر پرواز در دسترس هستند و ویزای خود را به پایان آمدن شما شده است انتظار می رود به یکی از کسانی که پرواز و بازگشت به خانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید