یوفا درخواست دولت برای اطمینان از یورو 2020 پیش می رود

یوفا درخواست دولت ها در سراسر این قاره برای اطمینان از قهرمانی اروپا پیش می رود در سه ماه با وجود شیوع کروناویروس.

بر اساس توصیه های دریافت شده از سازمان بهداشت جهانی یوفا معتقد است که یک شهر می تواند میزبان یورو 2020 بازی اگر آن است که زیرساخت های پزشکی برای درمان COVID-19 بيمار در حالی که هنوز ارائه امکانات لازم برای مقابله با ده ها هزار نفر از طرفداران یک فرد با دانش برنامه ریزی گفت: آسوشیتد پرس در روز سه شنبه.

این فرد صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث خصوصی برنامه ریزی مکالمات.

یوفا است که با استفاده از 12 ورزشگاه در 12 کشور به صورت منحصر به فرد این پان اروپایی مسابقات را فراهم می کند که انعطاف پذیری را به یک شهر بازی اضافی اگر دیگری است که مانع از انجام این کار با توجه به کوروناویروس. یوفا را حذف بازی از یک شهر در صورت لزوم برای اطمینان از مسابقات 24 تیم می توانید پیش بروید فرد گفت.

بروکسل شد و در حال حاضر محروم از میزبانی به دلیل آن ورزشگاه نبود به پایان رسید و اضافی بازی قرار داده شد در ومبلی است که مرحله نیمه نهایی و نهایی در شمال لندن.

یوفا گفت: گزارش هایی که از فدراسیون های فوتبال اروپا درخواست کرده بود که در این مسابقات 24 تیم منتقل شده است برای سال آینده شد “کاملا نادرست است.”

یوفا تا به حال هیچ درخواست به حرکت و یا انصراف از مسابقات بدن حاکم گفت: AP.

مقامات از فوتبال اروپا حاکم بدن کار کرده اند با کسانی که به شکل یک طرح برای کاهش خطرات ناشی از COVID-19 بیماری در سراسر 12 کشور با توجه به مرحله بازی.

یوفا گفته شده است که که آن را انتظار ندارد که ویروس موجود بوده اند در زمان یورو 2020 باز می شود در روز 12 ژوئن در رم افراد با دانش برنامه ریزی گفت. هیچ ورزشی حوادث در حال وقوع در ایتالیا پس از این کشور قرار داده بود در موثر مستند توسط دولت این هفته است.

یوفا طول می کشد تا وضعیت مربوط به کروناویروس بسیار جدی نیون سوئیس مستقر در سازمان در بیانیه ای گفت.

“ما از نزدیک وضعیت را و در تماس با سازمان جهانی بهداشت و مقامات ملی در مورد COVID-19 و توسعه آن است. یوفا می خواهد در یورو 2020 را با طرفداران. اما برخی از رقابت های باشگاه های اروپایی بازی در حال وقوع در این هفته در خالی استادیوم ها از جمله پاری سن ژرمن در آخرین-16 دیدار در لیگ قهرمانان با بوروسیا دورتموند به دستور مقامات فرانسوی” این در بیانیه ای گفت.

تصمیم گیری در حال حاضر ساخته شده برای اواخر این ماه. ایرلند یورو 2020 حذفی بازی مقابل اسلواکی در 26 مارس برگزار خواهد شد و بدون طرفداران در آموزش از دولت اسلواکی. هواداران خواهد بود محروم از ورزشگاه در نورنبرگ آلمان را دوستانه مقابل ایتالیا در مارس 31.

مانند کمیته بین المللی المپیک با بازی های المپیک توکیو لیگ در تلاش است تا اطمینان حاصل شود گل سرسبد آن رویداد است و نه از خط خارج توسط ویروس. شهرهای آذربایجان, دانمارک, آلمان, مجارستان, ایرلند, هلند, رومانی, روسیه, اسکاتلند و اسپانیا نیز مرحله بازی.

جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از افراد مانند تب و سرفه و اکثریت قریب به اتفاق بهبود می یابند. اما آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید