داوری آنیل Chaudhary rediscovers کشاورزی مهارت در مستند

کریکت او را به دور از Dangarol یک روستا در منطقه شمالی. این مستند در حال حاضر حمل و نقل او را به دوران کودکی خود را به روز هنگامی که او را به صرف زمان در مزارع نيشکر متعلق به خانواده خود را.

“هند و آفریقای جنوبی سری به پایان رسید به طور ناگهانی (در مارس 13) و من به روستا آمد بر 16 به بهانه غلات و شکر زرد. من به ارمغان آورد پسران من (آریایی و Akshat) همراه ترک همسر من (Meeta) و مادر (Kamla) در دهلی نو. سپس مستند اتفاق افتاده است. ما تصمیم به ماندن در روستا” ICC پنل داوری آنیل چودری گفت هندو.

در این روستا Chaudhary استفاده از “فرصت” به کشف خود پرورش مهارت. “ما در حال کشاورزان است. من استفاده می شود به اقامت در این روستا تا X استاندارد و کمک در این زمینه. من در بر داشت کارگران اینجا را ترک کرده بود. بنابراین من فرو شخم زمینه (نیشکر و گندم).افراد مجاز به کار در مزارع و یا رفتن به شهر مجاور برای دریافت ملزومات برای سه ساعت 6 صبح آغاز,” او گفت:.

Umpire Anil Chaudhary.

داوری آنیل Chaudhary.

 

آموزش دیگران

چودری گرفته است این فرصت را برای آموزش مردم در اطراف او. “من به آنها گفتم اهمیت اجتماعی فاصله گرفتن و شستن منظم دست. صابون در حال حاضر نگه داشته و در هر tubewell. زودتر آنها را شستشو دست و پای خود را با گل. در حال حاضر آنها شروع به استفاده از صابون است. من توزیع ماسک های بیش از حد و به آنها گفت به جمع آوری به شایعات بی اساس و یا کارت های بازی. من خوشحال هستم که آنها به من گوش بده. هیچ جمع مردم شاهرود در Dangarol. ما نیز تا به حال هرگز این فرهنگ از دست دادن و خوش آمد می گوید هر یک از دیگر با یکRam, Ram,” او گفت:.

در تجربه اقامت در این روستا چودری گفت: “من شده اند با بهره گیری از کار در این زمینه. احساس می کند مانند دوران کودکی من در روز بازگشته اند. هر روز صبح من درایو تراکتور برای سه ساعت اما می توان آن را خسته کننده است. من کشف جدید عضلات در بدن (می خندد).”

چودری به یاد می آورد روز خود را جوانتر. “خانواده من همواره در این روستا است. برخی از من و عموزاده فارغ التحصیل در بخش کشاورزی و در آنجا ماند. (برادر) Harendra و من می خواهم به صرف ماه در این روستا است. کریکت در زمان ما به دور از ایجاد کرد که در آن پیوند میان مردم شگفت انگیز است. من هرگز صرف زمان زیادی در کشش با پسر من” او گفت:.

Umpire Anil Chaudhary.

داوری آنیل Chaudhary.

 

زندگی روزمره است که به خوبی تنظیم شده است. “ما در اطراف مزارع در صبح است. نه در گروه. ما توزیع کار می کنند. خوردن زود هنگام و زود هنگام خواب. 9 p. m. شما در حال خواب. دلپذیر aarti از یک معبد در نزدیکی ما بیدار در 5 در صبح است. روستاییان اساسا خوب و ملایم فداکارانه مردم است. من بسیار آموخته اند که در طول این مستند.”

یک زن و شوهر 80 ساله در این روستا نشان داد Chaudhary بحث از این “بیسابقه”.

بیت از مشاوره

“اما آنها اصرار دارند ‘ما باید غلبه بر. این یک تست از ما خواهد کرد. دنبال دستورالعمل پذیرش جاذبه وضعیت” است مشاوره از 55 ساله که گاهی اوقات برای بالا رفتن از درختان به گرفتن سیگنال اینترنت در او ایجاد کرد.

“من از دست من کریکت بسته بندی شده استادیوم های سفر, چالش های umpiring اما وجود زندگی در خارج از کریکت ، آن را سرگرم کننده بزرگ در اینجا در این روستا است. آسمان روشن و آبی در طول روز و ستاره روشن در شب. هیچ مردی دیده می شود به صورت مایل است. طبیعت نشان داده است انسان خود جای داده است. حتی اگر مجبور به ماندن در خانه من آموخته اند که راه های جدید برای زندگی” او امضا کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید