Unboxing رقصنده در Instagram

با سالن های بسته برای آینده قابل پیش بینی با توجه به در جریان همه گیر رقصندگان به دنبال جایگزین مرحله است. در جعبه آنلاین سری سرپرستی چنای بر اساس جانباز رقصنده آنیتا راتناما آنها پیدا کردن آزادی انتخاب کنید که در آن آنها می خواهم به رقص است. حتی اگر آن را در وان حمام, آشپزخانه و یا یک پرواز از پله ها.

در دو هفته اول از مستند راتناما متوجه شده است که بسیاری از رقصندگان مصرف شد به Instagram انجام از اتاق نشیمن خود را. “من علاقه مند به آنچه در این دوره به معنی برای رقصندگان جوان — به خصوص کسانی که بین سنین 20 و 39 — که فقط به پایان رسید آموزش و می خواهید برای بیان خود را,” او می گوید. آنها را به یک پلت فرم او و تیم او در Narthaki آمد تا با مفهوم جعبه. هر 15 دقیقه ای قسمت ویژگی های پنج, رقصنده اصلی خود را انجام طراحی رقص برای هر دو دقیقه در یک فضای خود را انتخاب کنید. آنها همچنین توضیح دهد که چرا آنها را انتخاب کرد که نقطه خاص.

Rathimalar Govindarajoo

Rathimalar Govindarajoo

بدون مرز

توضیح نام این سری راتناما می گوید: “ما همه جعبه را به خانه های ما. آنچه می تواند ما را به اذعان فوری ما ، بنابراین من خواسته هنرمندان برای انتخاب فضای آنها می خواستند. لباس بودند و نه اجازه و نه می تواند آنها را با استفاده از موسیقی خود را [فردی] فرم. ایده این بود برای رسیدن به هر چیزی که آنها راحت با.” در عوض مختلف موسیقی کلیپ ها بودند که منابع به طور مستقیم از آهنگسازان و مشترک با رقصنده.

Anita Ratnam

در هفته منتهی به مجموعه آنها دریافت بیش از 300 برنامه. “من غریزه اولیه بود برای باز نگه داشتن آن تنها به کلاسیک رقصنده. پس از آن است که چنین ساختار فرم هنری بسیاری از هنرمندان در تلاش برای فراتر از آن چارچوب است. من می خواستم به آنها را به فشار مرزهای خود می گوید:” راتناما. اما با مطالب از جمله Cirque du Soleil acrobat یک رقصنده فلامنکو از اسپانیا و تانگو رقصنده از آرژانتین, او تصمیم به محدود کردن مشارکت.

چرا زنده مسیر? “ما می خواستیم سری به لحاظ فنی صدا و بهتر تولید ارزش است. رقصندگان دستور به فیلم عملکرد خود را از زوایای مختلف به طوری که آن را می توان ویرایش را منسجم نگاه در فرم خود را,” او می گوید. دلیل دیگر این است که هنرمندان باید برای جبران زمان خود و استعداد. “یکی از ناراحت کننده ترین چیز برای من این است که در طول این مستند رقصنده شده اند دور دادن هنر خود را به صورت رایگان. به همین دلیل است که هر دو از نوازندگان و تیم تولید درگیر در بسته بندی داده می شود یک نشانه حق یا مزد اموزگار,” او می گوید.

Divya Ravi

Divya راوی

تا کنون دو قسمت در دسترس هستند در Instagram. نشان دادن ویژگی های هر کس از رقصنده باله Weijun در مالزی به Bharatanatyam رقصنده Divya راوی در انگلستان و بلژیک بر اساس بالیوود رقصنده Tompiewompie به Kathak artiste تاریخ Krishnamurthy. این طرح در حال حاضر به دو قسمت هر آخر هفته. “با این حال با تعدادی از نوشته های ما می توانید بروید در حالی که” نتیجه گیری راتناما.

سازمان دیده بان جعبه 3.0 و 4.0 on Instagram @anitaratnam در تاریخ 30 و 31

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید