UWW قصد دارد برای انجام مقدماتی المپیک در مدت مشابه در سال 2021

ایالات جهانی کشتی (UWW) تصمیم گرفته است برای نگهداری باقی مانده بازی های المپیک مقدماتی حوادث در همان دوره بعدی سال است.

پس از شیوع کروناویروس به UWW به تعویق افتاد سه نفر از چهار مقدماتی المپیک برنامه ریزی شده در ماه گذشته. این سازمان پان-آمریکا در المپیک مقدماتی در اتاوا ماه گذشته اما تا به حال به تعویق انداختن آفریقایی/اقیانوسیه, آسیا و اروپا مقدماتی حوادث.

آن را نیز به تعویق افتاد جهان المپیک مقدماتی برنامه ریزی از 30 آوریل 3. اول مقدماتی المپیک به مسابقات قهرمانی جهان برگزار شد و در سپتامبر سال گذشته است.

“باقی مانده OG مقدماتی باید سازمان یافته در سال 2021 در همان دوره در سال 2020 (به جز تنظیمات جزئی به تاریخ). همان برگزارکنندگان به عنوان اصل برنامه ریزی شده را مرحله باقی مانده مقدماتی” گفت: فدراسیون کشتی از هند (WFI) آزادی بیان کرد که تصمیمات گرفته شده در UWW اجرایی جلسه هیئت مدیره برگزار شد از طریق تلفنی.

راس بدن نیز تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن همه UWW قهرمانی و لغو تمام رویدادهای بین المللی برنامه ریزی شده تا 30 ژوئن. آن را توصیه به همه ملی فدراسیون به لغو برنامه خود را به اطمینان حاصل شود که سلامت همه ورزشکاران و شرکت کنندگان محافظت شده است.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید