روستای مقصد در کرالا به نوبه خود درون

میان انتظارات بسیار کندتر بهبود اقتصاد جهانی پست COVID-19 روستایی مقصد کرالا در حال حاضر تمرکز خود را به سمت داخل.

در انتظار یک تغییر به مسئول گردشگری کرالا گردشگری مسئول (RT) ماموریت خود را در درون دولت-گردشگران بیش از خارجی و بین دولت و مسافران است. به شیر بازار این سازمان به زودی خواهد آمد تا با یک میزبان از فرهنگی تجربی و یادگیری بسته به خواستگاری رفت و آمد جامعه است.

“هنجارهای اجتماعی فاصله و ترس از شیوع ویروسی انتظار می رود دور نگه دارید بازدید کنندگان از خارج برای برخی از زمان. در این زمینه درون دولت در سفر جامعه ما می شود فوری تمرکز به عنوان آن را حداقل یک سال به صورت جهانی سفر و صنعت گردشگری به بازیابی می گوید:” K. Roopesh کومار دولت هماهنگ RT ماموریت.

ذینفع شبکه

به گفته آقای کومار فرهنگی و تجربی بسته های طراحی شده با تمرکز بر localising گردشگری برای ایجاد یک شبکه از افراد ذینفع در اطراف یک سنت خاص و یا یک هنرمند. فراتر از تجارب زندگی روستایی این بسته های جدید ارائه خواهد شد بازدید کننده یک فرصت برای توسعه مهارت های یادگیری خاص سنت های روستایی — همچنین تمدید مدت اقامت در این مقصد.

این شبکه در هر یک از این مقاصد شامل خانه های ارائه غذاهای محلی , مسکن, واحد, جامعه, تور رهبران سوغات-ساخت واحد فرهنگی و عملکرد واحد علاوه بر محلی مذهبی و جشنواره ها در داخل و اطراف منطقه. هر یک از این واحدها شناسایی شده است و بر اساس یک منبع نقشه برداری انجام شده توسط RT ماموریت در ارتباط با محلی panchayat نگران است.

RT ماموریت شناسایی 48 جدید ایجاد کرد مقصد در سراسر دولت است. “تلاش ها برای اطمینان از حداقل پنج مسکن واحد در هر یک از این مقصد جدید که ممکن است متفاوت از خانواده های کانادایی به farmstays یا حتی چادر اقامت” آقای Roopeh می افزاید. با علاوه بر این از مقصد جدید ماموریت به دنبال اضافه کردن حداقل 10000 خانوار واحدهای موجود در آن شبکه ای از 17,008 اعضای ذینفع.

اجتماعی-فاصله هنجارها در محل این سازمان در حال حاضر شمارش در آن ایجاد کرد مقصد به دست آوردن شهرت بیش از توده مقاصد گردشگری. روستای تورهای با توجه به RT ماموریت طراحی شده به عنوان بسته منحصر به فرد برای هر یک از بازدید کنندگان و به عنوان هر بسته شامل مختلف نقطه شروع وجود دارد یک سیستم در محل برای تقسیم هر تعداد از بازدید کنندگان به گروه های مختلف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید