Vizag نشت گاز:: LG پلیمرها حرکت دیوان عالی کشور در برابر آندرا پرادش کنترل آلودگی مدیره

در ویساکاپاتنام-LG مبتنی بر پلیمرهای است ثبت یک مورد در برابر آندرا پرادش کنترل آلودگی هیئت مدیره (APPCB) در دیوان عالی کشور است. هر چند محتوای واقعی از این مورد است که هنوز شناخته نشده منابع نشان می دهد که این یک افترا کت و شلوار. در این مورد انتظار می رود که شنیده می شود در روز سه شنبه.

این APPCB شد با آخرین حرکت توسط LG پلیمرها که باعث مرگ 12 نفر در اخیر استایرن نشت گاز حادثه است. “مورد واصل شد آخرین شب. ما در حال ارزیابی آن با ما, مشاوره حقوقی. این شرکت باید در تلاش برای تحکیم تعداد موارد مختلف قانونی موسسات در این تلاش گفت:” یک منبع بسیار قرار داده در دولت است.

در پرونده های مدنی بین LG پلیمرها و APPCB این شرکت شامل اتحادیه هند از طریق وزارت محیط زیست و جنگل ها و تغییر آب و هوا مرکزی کنترل آلودگی هیئت مدیره و جمع آوری و منطقه دادرس ویساکاپاتنام به عنوان پاسخ دهندگان.

محیط زیست و جانا سنا رهبر حزب Satya Bolisetti, تشریح قانون این شرکت به عنوان یک توهین آمیز اظهار داشت: در یک صدای جیر جیر “دیوان عالی کشور باید معلوم از دست دادن قربانیان و محیط زیست و شامل آینده ضرر و زیان است.”

به زبان هندوآقای Satya گفته بود: “یاد گرفتیم که آنها ثبت افترا ادعا کت و شلوار دست دادن شهرت و اعتبار به این شرکت بود که هتاکان توسط احزاب مختلف از طریق قانونی مناسب با وجود اقدامات انجام شده توسط این شرکت برای اطمینان از جبران خسارت و دیگر مراحل لازم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید