‘چه شانس?’ نقد و بررسی فیلم: یک مقید نوجوان, درام,

فیلمساز Megha Ramaswamy است که آشکارا با هدف تلون مزاج با شانس چه هستند?, و بر روی کاغذ (یا در آن جذاب تریلر) فیلم تمام عناصر سرگرم کننده نوجوانان درام. اما خروج از مرکز و تغییر ناگهانی هستند و نه از روی حیله و تزویر کیفیت برای رسیدن به آنها به عنوان نیاز شما را به عصیان در برابر انتظارات و ادراکات و در عین حال بدون استفاده از فرمول به آن است. دامنه برای تخیل بی حد و حصر است و شما تصور به نظر می رسد طبیعی و ارگانیک. Ramaswamy فیلم می افتد کوتاه در تعداد بسیاری از او به عنوان نهاد تلون مزاج بر روی یک پایه بیش از ماده و خروج از مرکز باقی می ماند یک ارایش و در نتیجه در یک فیلم که کمی لذت بخش و اجازه دهید به تنهایی به یاد ماندنی هنگامی که آن را بیش از.

حیف که چند صحنه حتی آنهایی که با عناصر رئالیسم جادویی بیرون کشیدن یک احساس است که ما قبل از این دیده ام نه در یک راه از تکرار اما قصد. یکی ممکن است پیدا کردن بیش از حد بسیاری از نقاط مرجع در فیلم های هندی اما شانس چه هستند? یادآور فیلم The Breakfast Club (1985) و یا شاید حتی چیزی به عنوان بصری عجیب و غریب به عنوان Scott Pilgrim vs. the World (2010) در روح. در این فیلم gawky گی زنده در داخل سر خود را و ما به عنوان ‘grown-up’ مخاطبان تجربه آنچه که آنها تجربه اما به عنوان غیر خودی. کسی نمی تواند, بنابراین, به طور کامل بگویید فانتزی از واقعیت است که نقطه تمام است. شانس چه هستند? فاقد انرژی و بی ریایی از زندگی در داخل یک نوجوان ذهن است. صحنه نوشته شده است در اطراف خصیصه های ذاتی اما نه خیلی فکر کردم که با توجه به یک تصویر بزرگتر. حتی این فردی صحنه خواهد شاید با خواندن بهتر بر روی کاغذ از آنچه ارائه شده است بر روی صفحه نمایش.

شانس چه هستند?

  • مدیر: Megha Ramaswamy
  • بازیگران: Yashaswini Dayama, Karanvir Malhotra, Ananya Melkote و Abhay Deol
  • داستان: دو نوجوان حرکت یک روز هم پس از از دست رفته خود را امتحان بورس تحصیلی

روایت موجود است به صرف یک روز توسط دو نوجوان که ایجاد دوستی بعید است. 15 سال دختر amusingly نام Vivek (Yashaswini Dayama) است که به عنوان باغی به عنوان یک نوجوان خواهد بود که از چپ به مراقبت از مادر بزرگ و پدر و مادر او هستند و نه از نزدیک درگیر در زندگی او است. او میکشد 18-year-old school سر پسر Ashwin (Karanvir Malhotra) به او misadventures پس از wriggling از یک امتحان است.

فیلم تمرکز بر روی شخصیت آنها حداقل بر روی کاغذ و نه خنده دار. مردی به نام آمل Palekar ادرار در تراس یک فاخته مادر مبتلا به بیماری آلزایمر و یک مرد میانسال است که می خواهد به جذابیت خود را با پیدا کردن خود را از دست دندان از دست رفته پدر که به طور بالقوه ممکن است عجیب و غریب, متقابل کمد, و عجیب و غریب, همسر عاشقان: همه این شخصیت ها دارای پتانسیل بسیار خوبی است اما هیچ وزین به اندازه کافی برای ایجاد یک تاثیر است. این قابل فهم است که هر کس می تواند اسراف pop-ups ads اما حضور پراکنده و ناپدید شدن را به شما احساس می کنید مثل آنها فراموش شده بودند در طول راه.

Dayama و Ananya Melkote که نقش او وابسته هستند به طور طبیعی خنده دار و می توانید بکشید نوجوان grumpiness به راحتی. Malhotra موفق به نگه دارید تا با آنها اما تلاش را نشان می دهد. و Abhay Deol را فراتر از فلاش آن فرورفتگی. این باعث می شود من ضجه و زاری بیش از این امکان از آنچه در این فیلم می توانست در یک جهان موازی آن را به حال اجازه دهید خود را کاملا شل.

شانس چه هستند? در حال حاضر جریان در Netflix بکشد هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید